:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekki deszcz

Szła kolęda - czyli koncert laureatów

Kiedy: 2017-01-20 , godzina: 18:00 | Gdzie: w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury

W piątkowy wieczór, 20 stycznia w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury o godz. 18.00, usłyszymy laureatów XI Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2017″.

Przedszkolaki zaprezentują jeden, wybrany utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku ojczystym lub języku obcym. Dopuszczalne są występy solowe, w duecie lub z zespołem. Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia i przesłuchania konkursowe odbywały się zaraz po rozpoczęciu nowego roku. Festiwalowi, zorganizowanemu przez MOK i Miejskie Przedszkole nr 15, honorowo patronuje Prezydent Miasta Siedlce.

Festiwal propaguje twórczość dzieci w wieku przedszkolnym, rozwija umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębia wiedzę o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze.

Koncert Laureatów XI Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2017″ - 20 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 18:00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

 

źr. UM Siedlce

Szła kolęda - czyli koncert laureatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Imprezy, Siedlce - więcej informacji