:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Szymon Hołownia jutro w Siedlcach

Wieczór autorski Szymona Hołowni odbędzie się w Muzeum Regionalnym 8 maja, we wtorek, o godz. 17:00.

Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Szymon Hołownia to dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Po raz pierwszy otrzymał ją w 2006 roku w kategorii wywiad, potem w 2007 r., w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad", MediaTory, Wiktora, w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej", „Newsweeku", kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN. Współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!", jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego". Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, ostatnio „Ludzi w czasach Jezusa" (2016) i „Instrukcję Obsługi Solniczki" (2017).

Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze w Demokratycznej Republice Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Spotkaniu będzie towarzyszył kiermasz książek Autora. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

źr. UM Siedlce

Szymon Hołownia jutro w Siedlcach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji