:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C lekkie zachmurzenie

Teatr Kwadrat ze spektaklem "Misery"

Kiedy: 2018-02-09 , godzina: 20:00 | Gdzie: Scena Teatralna Miasta Siedlce,

Przedstawienie „Misery" to nowy wymiar rozrywki w zupełnie nowej przestrzeni. Spektakl to klasyczny dreszczowiec - adaptacja powieści Stephena Kinga, na podstawie której powstał słynny film pod tym samym tytułem. Na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce przedstawienie będzie można zobaczyć już 9 lutego o godz. 17:30 i 20:00. Zapraszamy!

Autor poczytnych romansów Paul Sheldon traci kontrolę nad autem w czasie śnieżycy. Rozbity samochód i nieprzytomnego pisarza odnajduje przypadkiem mieszkająca w pobliżu zawodowa pielęgniarka – Annie Wilkes. Wybawczyni okazuje się być wielką fanką Paula i jego twórczości. Annie opiekuje się swoim idolem z wielkim zapałem, ale jego powrót do zdrowia nie jest jej prawdziwą intencją... Samotna kobieta chce, żeby Paul został w jej domu na zawsze. I zrobi wszystko – dosłownie – aby ten cel osiągnąć. Reżyser Robert Gliński doświadczony w pracy zarówno w teatrze jak i w filmie stworzył nastrój, dzięki któremu widz będzie śledził akcję w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty przedstawienia. W nowym spektaklu niezapomniane kreacje aktorskie stworzyli: Ewa Wencel oraz grający gościnnie Piotr Polk.

Informacje o spektaklu
CZAS TRWANIA: ok. 1 godz. 50 minut (bez przerwy)

OBSADA:
Annie Wilkes - Ewa Wencel
Paul Sheldon - Piotr Polk
Szeryf Buster - Marcin Piętowski

Autor: Stephen King
Adaptator: William Goldman
Reżyseria: Robert Gliński
Asystent reżysera: Marcin Piętowski
Przekład: Jacek Kaduczak
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Producent: Małgorzata Nejman

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

 

Zapraszamy!

 

 

źr. CKiS Siedlce

Teatr Kwadrat ze spektaklem "Misery" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji