:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Technik energetyk – nowy kierunek kształcenia w siedleckim „Elektryku”

Wydarzenia, Technik energetyk kierunek kształcenia siedleckim „Elektryku” - zdjęcie, fotografia

W środę, 7 marca o godz. 14.00 nastąpi podpisanie Listu intencyjnego w sprawie utworzenia nowego kierunku kształcenia w zawodzie technik energetyk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach.

List intencyjny podpiszą:

w imieniu Miasta Siedlce – prezydent Wojciech Kudelski
w imieniu PGNiG TERMIKA - prezes Jarosław Głowacki
w imieniu ZSP nr 1 – dyrektor Jerzy Kopański.

Uroczystość odbędzie się w środę, 7 marca o godz. 14.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach przy ul. Konarskiego 11.

List intencyjny jest deklaracją, w ramach której PGNiG TERMIKA zobowiązała się do objęcia patronatem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1. Dotyczy to przede wszystkim współpracy w zakresie utworzenia klas w zawodzie technik energetyk oraz przekazaniu uczniom i kadrze nauczycielskiej wiedzy specjalistycznej i praktycznej w postaci praktyk zawodowych w zakładach PGNiG TERMIKA. Jednym z priorytetów zawartych w tym trójstronnym porozumieniu będzie realizowanie programu nauczania, który ma na celu przekazanie uczniom wiedzy z zakresu edukacji energetycznej oraz pomocy w obszarze dydaktyczno–wychowawczym oraz metodyczno–organizacyjnym.

 

inf. prasowa

 

Technik energetyk – nowy kierunek kształcenia w siedleckim „Elektryku” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji