:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C lekkie zachmurzenie

Tunel już otwarty i 3-cia część obowodnicy

Blogi, Tunel otwarty część obowodnicy - zdjęcie, fotografia

fot. Urząd Miasta w Siedlcach.

Od piątku jest już otwarty tunel pod torami w ciągu ul. Kilińskiego. Są też nowe miejsca parkingowe - na obu chodnikach jednokierunkowych, bocznych jezdni do ul. Kilińskiego oraz w miejscu byłego parkingu taxi.

Otwarto także 3 część obwodnicy. Poza tym będą budowali także coś co nazywa się będzie centrum przesiadkowym, gdzie ma się pojawić 300 miejsc parkingowych.

Nie wiem jaka jest dokładnie idea tej inwestycji, ale chyba ma to być miejsce dla osób przyjeżdżających do Siedlec lub jadących do Warszawy, żeby mogli zostawić samochody, a dalej poruszać się komunikacją publiczną.

Źródło: Urząd Miasta w Siedlcach.

 

 

Jest to mój pierwszy wpis, dlatego może napiszę kilka słów o sobie. Mieszkam tu prawie od urodzenia, nie licząc wczesnego dzieciństwa. Lubię to miasto i jego mieszkańców, jednych mnie innych bardziej ;).

Z wykształcenia jestem ekonomistą, kończyłam Ekonomię na specjalności Finanse i Bankowość. Obecnie pracuję w banku BGŻ.

Moją pasją jest fotografia i historia.

Planuję publikować tu moje spostrzeżenia dotyczące Siedlec. Zarówno te pozytywne jak i negatywne opinie na sprawy dotyczące naszego miasta, a także nieco o jego historii, którą się troszkę interesuję oraz ciekawych miejsc.

Poza tym ze względu na zainteresowania i wykształcenie od czasu do czasu postaram się nawiązać do miejskich finansów. Przy czym unikając wyrażania opinii na temat prowadzonej polityki. Dość dużo udzielam się w sieci, ale staram się nie wchodzić w dyskusje polityczne. Zwykle piszę jakieś opinie dotyczące produktów finansowych, ewentualnie innych moich zainteresowań. Z racji pracy w banku BGŻ Optima, czasem też odpowiadam na formach internetowych na pytania dotyczące lokat, czy kto oszczędnościowych w tym banku, odnoszę się do opinii innych osób recenzujących produkty finansowe, kotna i lokaty BGŻ Optima itp. Zaznaczam, że nie jestem doradcą finansowym i nie pracuję w dziale sprzedaży. Robię to sporadycznie jak przypadkiem trafię na jakieś pytania lub recenzję. Ostatnio na przykład udzielałam się na forum z opiniami o lokatach BGŻOptima w antyhaczyku. Poza BGŻ Optima, znam także inne produkty banku BGŻ, chociaż nie mam z nim do czynienia na co dzień. Mam też ogólny ogląd rynku lokat, kont oszczędnościowych oraz innych produktów depozytowych z innych banków.

Poza tym także często piszę o fotografii i wrzucam swoje zdjęcia, aczkolwiek w tej kwestii jestem raczej amatorem pasjonatem. Na tym blogu chciałabym się jednak skupić wyłącznie na sprawach dotyczących miasta i ewentualnie od czasu do czasu pokazać jakieś zdjęcia, które udało mi się zrobić w naszej okolicy.

Serdecznie zapraszam.

 

 

Tunel już otwarty i 3-cia część obowodnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Siedlce - więcej informacji