:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

VI edycja spływu Bugiem 500 kajaków

Informacje, edycja spływu Bugiem kajaków - zdjęcie, fotografia

To największy prawdopodobnie spływ kajakowy na Podlasiu, a może i w Polsce. VI edycja spływu Bugiem 500 kajaków rusza w pierwszy weekend sierpnia.

W 2017 roku w V edycji spływu uczestniczyło 670 osób, które stworzyło 362 załogi kajakowe. Organizatorzy zastanawiają się, czy w tym roku są w stanie pobić ten rekord?

500 kajaków to impreza, której celem jest promocja aktywnego wypoczynku oraz walorów przyrodniczych i kulturowych doliny Bugu. Inspiracją dla projektu było 500-lecie Województwa Podlaskiego kilka lat temu, ale zainteresowanie imprezą było na tyle duże, że przerodziło się w cykliczny relaks i odpoczynek setek osób.

Start imprez rozpocznie się o godz. 12.00, 4 sierpnia na Plaży miejskiej w Drohiczynie, a zakończy w godzinach wieczornych wspólną biesiadą w miejscowości Granne w gminie Perlejewo. Ci, którym mało będzie jednego dnia w wodzie, ciszy i zieleni, mogą wydłużyć wypoczynek o jeden dzień i ruszyć w dalszą trasę drugiego dnia na odcinku: Granne- Nur. 

Zainteresowani mogą wejść  www.500kajakow.pl - i dokonać zapisu wypełniając formularz. 

Chcąc przekonać się, jaka to frajda i jak piękne nadbużańskie widoki można zobaczyć, trzeba obejrzeć klip video ze spływu 2017 tutaj: www.youtube.com/watch

 

 

źr. UM Siedlce

VI edycja spływu Bugiem 500 kajaków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji