:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Water Slide w sobotę!

Wydarzenia, Water Slide sobotę! - zdjęcie, fotografia

Już w tę sobotę 23 czerwca ślizgawką wodną na wiadukcie warszawskim Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zakończy rok szkolny i oficjalnie rozpocznie wakacje!

Water Slide, czyli 100-metrowa, najdłuższa w Polsce wodna ślizgawka dzięki sponsorowi strategicznemu imprezy - PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A. - zagości w Siedlcach już po raz trzeci. W tym roku po raz kolejny będzie można się ślizgać na fali w szalonym tempie z wiaduktu kolejowego na ul. Warszawskiej.

Water Slide, to wodna atrakcja skierowana dla całych rodzin, choć to głównie dzieciom  sprawia ona największą frajdę. 23 czerwca, na jeden dzień, wiadukt kolejowy zamieni się w 100-metrową rynnę wypełnioną wodą, w wodny ślizg.

Imprezą towarzyszącą będzie Holi Festival – czyli święto kolorów! Ogólnopolska impreza, która porywie uczestników do wspólnej zabawy. Co godzinę nad Miastem utworzy się tęcza barw z kolorowych proszków. Gratką dla miłośników surfowania będzie 20-metrowy tor do skimboardu’u - sportu, polegającego na jeździe (ślizgu) na desce po fali lub płytkiej warstwie wody. Dla żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń Gryf MC Poland szykuje pokaz trialu motocyklowego w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka oraz pokaz stuntu, kombinacji wyczynów kaskaderskich na motocyklu lub popisowa jazda jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji.

Water Slide i pozostałe imprezy zaczną się o 11:00 u zbiegu ulic: Piłsudskiego/Warszawskiej/Szkolnej/Wojska Polskiego, i potrwają do 19:00! Zabawę nakręcać będzie grupa animatorów oraz DJ z muzyką na żywo.

 

źr. UM Siedlce

Water Slide w sobotę! komentarze opinie

  • gość 2018-06-21 22:43:20

    super sprawa. Niestety prognozy pogody to 18 stopni i deszcz :(((((((((((((

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji