:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Widowisko kaskaderskie w Siedlcach

Kiedy: 2017-07-16 , godzina: 19:00 | Gdzie: start: parking przy stadionie miejskim

W niedzielę 16.07. o godzinie 19:00 na parkingu przy Stadionie Miejskim w Siedlcach odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie.

Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.

Kaskaderzy Flott Cascaders Team czekają na Ciebie w 90-cio minutowym live show. Zobaczysz szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji! Eksperci od zadań specjalnych i ich 3000 KM już odliczają minuty do startu! Musisz tam być!

 

Bilety w cenie:

40 złotych dla dorosłych,

30 zł dla młodzieży do lat 18, studentów i emerytów oraz

20 zł dla dzieci do 12 roku życia

można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na teren imprezy.

Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

 

 

inf. prasowa

Widowisko kaskaderskie w Siedlcach komentarze opinie

  • gość 2017-07-17 14:23:11

    a bazooki nie było ;p

Dodajesz jako: Zaloguj się