:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Wkroczyli do Urzędu Miasta

PO wyprzedziła Prezydenta Kudelskiego. Dzisiaj, 8 marca na ulicach Siedlec z okazji Dnia Kobiet, niejedną panią spotkała miła niespodzianka, a reakcją na nią, był uśmiech. Na oryginalny pomysł wpadli politycy siedleckiej PO. Przewodniczący Krzysztof Chaberski razem ze swoimi klubowymi kolegami na ulicach Siedlec wręczali paniom tulipany oraz składali życzenia z okazji ich święta.

Do każdego tulipana był dołączony symboliczny bilecik z życzeniami. Krzysztof Chaberski oraz członkowie siedleckiej PO pamiętali także o paniach pracujących w Urzędzie Miasta, gdzie udali się pewnym krokiem i odwiedzając pokoje wręczali kwiaty. Jak się okazało byli szybsi nawet od Prezydenta Kudelskiego. Kolejnym Przystankiem tego "Maratonu" stał się Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, również tam każda ze spotkanych pań otrzymała gorące życzenia oraz kwiatek.

 

W sumie rozdano ponad 800 tulipanów.

Wkroczyli do Urzędu Miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji