:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Wspomnienie "Nocy i dni" w Seroczynie.

Spotkanie z aktorem Kazimierzem Mazurem, kameralny koncert muzyki filmowej w wykonaniu Ireny Kosińskiej i Krzysztofa Chromińskiego oraz podsumowanie konkursu na nagranie reportażu "Wspomnienie Nocy i Dni" - taki był program "Wieczoru wspomnień", który odbył się w ubiegłą niedzielę w sali Zespołu Szkół w Seroczynie.

Organizatorem spotkania było Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wodyńskiej, we współpracy z Gminnym Ośrodkierm Kultury w Wodyniach. Odbyło się ono w ramach realizacji projektu "Noce i dnie budują kapitał społeczny" finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO. 

Zebrani widzowie mogli wysłuchać przebojów światowej muzyki filmowej w wykonaniu duetu: Irena Kosińska - śpiew i Krzysztof Chromiński - fortepian. Swoimi wspomnieniami z dawnych lat dzielił się aktor Kazimierz Mazur, odtwórca roli Tomasza Niechcica, krnąbrnego syna Barbary i Bogumiła. Wręczona została również nagroda w konkursie na nagranie reprtażu "Wspomnienie Nocy i dni". Otrzymała ją Anna Eleryk, uczennica II klasy gimnazjum w Seroczynie.

Piękny wieczór zakończyła piękna melodia: walc Waldemara Kazaneckiego - twórcy muzyki do tej wspaniałej produkcji polskiego kina.

Wspomnienie "Nocy i dni" w Seroczynie. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Wodynie - więcej informacji