:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Wspomóżmy leczenie małej Michalinki

Fundacja Siepomaga prowadzi zbiórkę pieniędzy na leczenie siedlczanki, dwuletniej Michaliny Jarosz. Dziewczynka cierpi na niedosłuch, niedowidzenie, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, niskorosłość i niedobór masy ciała. Pilnie potrzebuje operacji wszczepienia do oczu implantów, które uchronią małą przed uszkodzeniem mózgu.

"Do końca życia będziemy prowadzić nasze dziecko za rączkę przez przez świat ciszy i ciemności. Michalinka jest głuchoniewidoma.  Jej oczy przestały się rozwijać, kiedy była jeszcze w brzuchu mamy. O tym, że cisza potrafi boleć bardziej niż słowa, przekonujemy się codziennie od dnia jej narodzin.  Nikt z nas nie potrafi sobie wyobrazić życia w ciszy i ciemności. Dziś jednak nie to spędza nam sen z powiek. Jesteśmy przerażeni, odkąd wiemy, że życie Michasi jest zagrożone. Lewe oko zanika. Im jest mniejsze, tym większe jest ryzyko uszkodzenia mózgu i deformacji twarzy. Jedyną szansą na to, by tego uniknąć jest jak najszybsze wstawienie implantu. Niestety cena za zdrowie naszego dziecka to suma, która zwala z nóg..."

Więcej przeczytacie na stronie fundacji  TUTAJ

 

 

- Wierzymy, że razem z Wami możemy chronić ją przed cierpieniem. Prosimy o pomoc, bo tylko z nią będziemy w stanie uratować zdrowie Michalinki..."  - proszą rodzice dziewczynki. 

 

Na podanej powyżej stronie prowadzona jest zbiórka pieniążków. Każda złotówka przybliży Michalinkę do koniecznej operacji.

 

źr. www.siepomaga.pl/michalinajarosz

 

Wspomóżmy leczenie małej Michalinki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się