:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Wybory w Siedlcach - będzie druga tura

Informacje, Wybory Siedlcach będzie druga - zdjęcie, fotografia

Według wciąż jeszcze niepełnych informacji na temat wyników głosowania w Siedlcach można wywnioskować, że w naszym mieście odbędzie się druga tura wyborów na prezydenta.

O fotel prezydenta powalczą: Karol Tchórzewski z Prawa i Sprawiedliwości (wynik w granicach 43 %) i Andrzej Sitnik z Bezpartyjnych Siedlec (około 33%).

Pozostali pretendenci – Magdalena Daniel z koalicji Lepsze Siedlce i Marek Ciuhak z Kukiz’15 – mieli otrzymać odpowiednio około 20 i około 4 procent.

Wybory w Siedlcach - będzie druga tura komentarze opinie

 • gość 2018-10-22 16:21:09

  LUDZIEEEEEEEE - nie dopuście do wyboru synalka tego wieśniaka, niech Lepsze Siedlce nie będą psem ogrodnika i dołożą swoje głosy od Was zależy bardzo dużo, albo WSZYSTKO. Ratujmy Nasze Miasto !!

 • Andrzej - niezalogowany 2018-10-22 19:58:59

  Tak. Potwierdzam, wszyscy Siedlczanie którzy głosowali na panią Daniel oddajcie głos na Sitnika. Nigdy na Tchorzewskiego. Pójdźmy wszyscy jeszcze na wybory. Prosi o to rodowity siedlczanin

 • - niezalogowany 2018-10-23 06:47:26

  Taaa. Za pół roku oboje powiedzą że nie możemy nic zrobić. Mamy związane ręce... To już było. Czas na młodych, bez względu na ugrupowanie.

 • gość 2018-10-24 10:08:12

  Dla naszego miasto Karol to najlepsza alternatywa. Niech dalej budują baseny, lodowiska, drogi i tunele z pomocą z budżetu centralnego.

 • gość 2018-10-26 18:24:59

  Ludzie są tak sformatowani i zryci ze wybierają człowieka Sorosa na prezydenta Warszawy, wcale mnie nie zdziwi jeśli prezydentem Siedlec zostanie człowiek wywodzący się z PZPR, Tymochowicz miał racje kiedy mówił jakie jest TO społeczeństwo. Piłsudski z reszta tez.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji