:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Wypadek na torach - policja poszukuje świadków

Komunikaty, Wypadek torach policja poszukuje świadków - zdjęcie, fotografia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 25.01.2017 r. około godz. 20.40 w rejonie torowiska przy ul. Targowej w Siedlcach. W jego wyniku obrażeń ciała doznał mężczyzna o nieustalonej w chwili obecnej tożsamości, który zmarł po przewiezieniu go do szpitala.

25 stycznia około godziny 20.40 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez pracowników PKP przemieszczających się pociągiem technicznym o tym, że w rejonie torowiska przy ul. Targowej ujawnili oni nieprzytomnego rannego mężczyznę. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów i pogotowie ratunkowe. Rannego w stanie ciężkim przewieziono do szpitala, gdzie pomimo niezwłocznie podjętych medycznych działań ratunkowych w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przeprowadzili oględziny oraz wykonali inne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.


Jedną z głównych wstępnych hipotez, którą obecnie wyjaśniamy, jest to, że zmarły został potrącony przez pociąg. Dotychczas nie udało się potwierdzić tożsamości zmarłego mężczyzny. W związku z powyższym zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia, znają personalia zmarłego lub posiada inne istotne informacje związane z tą sprawą, o kontakt z Komendą Miejska Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

 

AKTUALIZACJA

W ślad za przesłanym dzisiaj (26.01) KOMUNIKATEM "poszukiwani świadkowie wypadku na torach" informuję Państwa, że tożsamość mężczyzny znalezionego na torach, który zmarł po przewiezieniu do szpitala została POTWIERDZONA. Zmarły został rozpoznany przez członków najbliższej rodziny, a okazał się nim 42 - letni mieszkaniec gm. Wodynie.


KMP w Siedlcach.

Wypadek na torach - policja poszukuje świadków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl