:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

XXIII spotkanie z cyklu VITOexTrEAM z Jakubem Rybickim

Kiedy: 2017-08-17 , godzina: 18:00 | Gdzie: w Siedlcach w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12

Odmienne Stany, czyli najlepsze smaczki ze wszystkich krajów Azji Centralnej. Taki tytuł nosi prezentacja Jakuba Rybickiego, którą usłyszymy i zobaczymy 17 sierpnia na XXIII spotkaniu z cyklu VITOexTrEAM.

A o czym będzie?
To wesoła podróż po krajach, gdzie wszyscy wydają się funkcjonować w odmiennych stanach świadomości. Kuba Rybicki zaprezentuje najlepsze smaczki z wieloletnich podróży po wszystkich krajach tego fascynującego regionu świata.
Dowiemy się jak radzić sobie z milicją, sprzedać samochód na bazarze, popilotować samolot, dlaczego nie warto jeść świstaków, co może wypełznąć z amerykańskiego wraku, skoczymy na uzbeckie wesele, do wrót piekieł i na dno wyschniętego morza. Do tego piękne góry, smaczne jedzenie i kilogramy pieniędzy w reklamówkach.


Odmienne Stany - czyli najlepsze smaczki ze wszystkich krajów Azji Centralnej:
Kazachstanu (potyczki z milicjantami łasymi na łapówki), Uzbekistanu (bajkowe Samarkanda, Buchara i Chiwa oraz wyschnięte Morze Aralaskie), Tadżykistanu (niesamowici ludzie, niesamowite krajobrazy i górskie historie), Turkmenistanu (o tym kraju napiszę kiedyś książkę, zupełnie inny świat) i Kirgistanu (co się dzieje gdy odpada od samochodu koło w trakcie jazdy, Czupakabra, Dżuma, konie i wspaniałe krajobrazy)


Jakub Rybicki – dziennikarz, fotograf, zimowy jeździec rowerowy. Autor książki „Po Bajkale”, stały współpracownik magazynów i portali podróżniczych. Kolekcjoner dziwnych czapek, okazjonalny alpinista. Zakochany we Wschodzie, głównie Bliskim i tym najbliższym. Rowerem, autostopem, konno i samochodem przejechał około 50 krajów. W podróżach szuka prawdy, dobra i piękna.

 

źr. VITOexTrEAM.

XXIII spotkanie z cyklu VITOexTrEAM z Jakubem Rybickim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się