:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Z bronią w ręku (video)

W dniu dzisiejszym (11 października 2017) przedstawiciele ugrupowania Wolność z rejonu siedleckiego zorganizowali konferencję prasową, której tematem był dostęp obywateli do broni palnej.

Z bronią w ręku (video) komentarze opinie

 • Piotr S. - niezalogowany 2017-10-11 19:15:15

  Kobieta ważąca 50kg nie obroni się przed stukilowym bandytą gołymi rękami. Liczę że uda się wam to przefrosować, albo przynajmniej pokazać antyobywatelską postawę polityków sejmowych w których ludzie ślepo wierzą.

 • AS - niezalogowany 2017-10-12 10:36:22

  A co, jeśli ten stukilowy napastnik też będzie miał broń?

 • Kamil - niezalogowany 2017-10-12 11:53:46

  Pozwalając ludziom na dostęp do broni zwiększmy i ułatwiamy przestępcom dostęp do niej. Tu trzeba popracować nad tym. Jestem jak najbardziej za. Trzeba popracować nad dostępem do amunicji to jest ważny temat. Po za tym broń powinno się pozyskiwać tylko w tedy gdy jesteś pewny, że jej użyjesz. Nad tym się warto zastanowić. Może z innej strony, zamiast wprowadzać broń wprowadźmy zdecydowanie więcej zajęć militarnych dla każdego obywatela chętnego.

 • Michał R. - niezalogowany 2017-10-12 13:02:57

  Poziom reprezentatywności badań socjologicznych, na które powołuje się Pan Wyrzykowski oraz fakt, że na zwołaną konferencję prasową przybyła tylko jedna redakcja dowodzi wiarygodności tego człowieka (jako niespełnionego polityka), a także i może przede wszystkim jego absurdalnym argumentom jakoby przemawiającym za koniecznością zliberalizowania prawa do posiadania broni. Swoją drogą można na tym materiale zauważyć jaką naukę wyciągnął ze słów Ewangelii, głoszonej w KK. Pan Wyrzykowski ponoć studiował teologię, ogłaszał się jako współorganizator Marszu Życia w Siedlcach i niejednokrotnie akcentował swoją głęboką wiarę. Tymczasem wbrew naukom i działaniom kościoła jest nie tylko przeciwko przyjmowaniu uchodźców z Syrii, ale również chce dać broń do ręki wszystkim ludziom, także tym niezrównoważonym psychicznie, aby mordowali innych ludzi. Wygląda na to, że dla Pana Wyrzykowskiego większą wartość ma obrona zapłodnionego zarodka, niż życie dorastającego i dorosłego człowieka. Do tego mamy jeszcze nazwę partii, którą reprezentuje: "Wolność". Wolność do zabijania ludzi? O to Wam chodzi? Czy nie widzicie w tym eugeniki, czy widzicie ją wyłącznie tam, gdzie uważacie za stosowne? Poza samym faktem, że w ogóle nie powinno to być rozpatrywane (odsyłam Pana Wyrzykowskiego do stanowiska Komendy Głównej Policji w tym zakresie) uważam, że projekt ten jest tak fatalnie złożony, że nadaje się tylko do kosza. Jeśli ktoś będzie ciekaw szczegółów chętnie przybliżę je w następnym komentarzu. Na koniec chciałbym przypomnieć zarówno bohaterowi tej konferencji prasowej, jak i wszystkim czytelnikom tego portalu, iż Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych z siedzibą w Warszawie złożył doniesienie do prokuratury w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Pana Wyrzykowskiego polegającego na szerzeniu w przestrzeni publicznej i internetowej nienawiści na tle ksenofobicznym i narodowościowym podczas pobytu w miejscowości Łazy nad morzem. Czyn ten na mocy art. 256 par. 1 kk zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności, lub pozbawienia wolności do lat 2. Ponieważ bardzo wiele zgłoszeń tej instytucji zakończyło się wyciągnięciem surowych konsekwencji prawnych przed sądem polecam temu młodemu człowiekowi skupienie się nad obroną lub nad ewentualną formą zakończenia sporu z tą instytucją w sposób polubowny. Wydaje się to teraz większym zmartwieniem dla Pana Wyrzykowskiego, niż to, czy w Polsce zliberalizowane będzie prawo do posiadania broni.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji