:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Z nich się trzeba śmiać, ale nie wolno się ich bać! Ring polityczny: Arłukowicz - Giertych

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego organizowane przez siedleckie koło Platformy Obywatelskiej. Na ringu politycznym starli się: Roman Giertych, były wicepremier i Bartosz Arłukowicz, poseł PO obecnej kadencji.

Sala konferencyjna Hotelu Janusz w Siedlcach wypełniła się przybyłymi na spotkanie osobami. Zaproszeni goście wypowiadali się na tematy dotyczące obecnej sytuacji Polski. Poruszano kwestię Marszu Niepodległości zorganizowanego w Warszawie, przyszłych wyborów ( dlaczego nie można dopuścić, by PIS je wygrał ), ministra obrony Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Omawiano również konieczność zjednoczenia się opozycji.

Zobaczcie materiał video. Zapraszamy!

Z nich się trzeba śmiać, ale nie wolno się ich bać! Ring polityczny: Arłukowicz - Giertych komentarze opinie

  • PiSPOjednoZło - niezalogowany 2017-11-25 12:04:06

    Oj, marnie, marnie widzę to zwycięstwo Platformy w najbliższych wyborach. Nie z takimi hasłami, jakie rzucali panowie z materiału. A już to strzelanie do ludzi to chyba jakiś mokry sen Romana.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji