:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Zabił i zakopał swojego psa. Teraz odpowie przed sądem.

Kronika policyjna, Zabił zakopał swojego Teraz odpowie przed sądem - zdjęcie, fotografia

Sokołowscy policjanci zatrzymali 56-latka podejrzanego o zabicie psa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

W miniony wtorek sokołowscy policjanci zostali powiadomieni, że na jednej z posesji na terenie gminy Kosów Lacki miało dojść do zabicia 7-letniego psa. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że 56-latek pobił kijem swojego psa, a następnie zwłoki czworonoga zakopał w pobliżu swojej posesji.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 56-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Jak tłumaczył, pies miał być chory, dlatego go uśmiercił.

56-latkowi przedstawiono zarzut z art. 35 ust. 1 ustawy o ochronie zwierząt tj. zabicie zwierzęcia. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze pół roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 5 lat zakazu posiadania zwierząt domowych oraz wpłacenia 500 zł na świadczenie na rzecz zwierząt.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi PP w Kosowie Lackim.

 

Autor: st. sierż. Dominika Rozbicka

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl

Zabił i zakopał swojego psa. Teraz odpowie przed sądem. komentarze opinie

  • gość 2017-08-04 08:35:59

    ggg

  • Gość - niezalogowany 2018-02-01 00:24:00

    Śmiechu warta ta kara

Dodajesz jako: Zaloguj się