:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Zajęcia z nordic walking

Już w najbliższy wtorek, 8 maja ruszają bezpłatne zajęcia dla chcących zacząć regularną przygodę chodzenia z kijkami. W 100. miejscowościach w Polsce, w tym i w Siedlcach rusza program Akademii Zdrowia Santandera.

Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek o godzinie 17:00 przez 30 tygodni.
Projekt Nordic Walking na receptę wsparty przez Akademię Zdrowia Santandera jest dotowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking.

Ambasadorami akcji są Justyna Kowalczyk, czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kulii pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich, a także aktorzy: Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski. Patronat nad projektem objął kardiolog prof. dr hab. med. Grzegorz Raczak.

W Siedlcach zajęcia prowadzić będą profesjonaliści z Klubu NoWi Siedlce, przy współpracy z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce. Zajęcia odbywać się będą na terenie lasu Sekulskiego – zbiórka uczestników ul. Poziomkowa 33 przy szkółce jeździeckiej Zielony Raj.

Treningi to również świetne przygotowanie do PGE 9. Biegu Siedleckiego Jacka, który odbędzie się już 26 sierpnia br. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

 

źr. UM Siedlce

Zajęcia z nordic walking komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji