:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy na Nightskating

Po rozpoczęciu sezonu rolkarskiego imprezą Disco Rolkowisko, teraz czas na kolejny Nightskating Siedlce. Przejazd ulicami miasta zaplanowano 11 maja.

Przed nami 6. edycja nocnego przejazdu rolkarzy ulicami Siedlec. W myśl hasła Trzymaj Formę Zrzuć Kompleksy, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do udziału wszystkich bez względu na wiek - od tych najmłodszych po seniorów.

Start w piątek, 11 maja o godz. 19.00 z Rolkowiska Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6. Do przejechania jest dystans ok. 15 km. Od godz. 17.30 zapraszamy na małą rozgrzewkę - bezpłatne warsztaty rolkarskie na płycie Rolkowiska. Dla najbardziej aktywnych przewidziane niespodzianki - vouchery do restauracji Kochanówka, zaproszenia na obiekty Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Udział w imprezie jak zawsze jest bezpłatny, wymagana jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach oraz hamowania. Warto pamiętać i zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych rolkarzy, dlatego też obowiązkowe wyposażenie to kask i ochraniacze na łokcie oraz kolana. Przydadzą się również odblaski dla dobrej widoczności i koniecznie dobry humor
z pozytywną energią.

Pierwszy odcinek trasy zaplanowany jest specjalnie dla dzieci - mała pętla ok. 5 km. Po tym etapie najmłodsi wracają na Rolkowisko, pozostali pojadą dalej, pełne 15 km. Grupę rolkarzy tradycyjnie poprowadzi muzyczna ciężarówka z energiczną muzyką na żywo. Największe hity serwować będzie DJ BAXX. Impreza zakończy się około godz. 22.00. Nad bezpieczeństwem czuwać będą służby porządkowe oraz policja.

 

źr. UM Siedlce

Zapraszamy na Nightskating komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji