:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy na Ponton Racing 2018

Kiedy: 2018-03-23 , godzina: 00:00 | Gdzie: PARK WODNY SIEDLCE

Imprezy, Zapraszamy Ponton Racing - zdjęcie, fotografia

Już 23 marca (piątek) w Parku Wodnym Siedlce po raz drugi wystartuje Ponton Racing, czyli wyścigi pontonów dla firm i zakładów pracy.

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą…

Czym jest Ponton Racing? To drużynowe rozgrywki wodne dla 4 – osobowych ekip, rozgrywane w formie sztafetowej. Zawody pontonów to impreza sportowo-rekreacyjna skierowana dla firm, zakładów pracy, grup znajomych, którzy szukają ciekawej alternatywy na integrację, wspólne przeżycie niezapomnianych emocji i wielkiej przygody.

Jak wziąć udział w wyścigach?

Należy stworzyć  4 - osobową drużynę! (można stworzyć kilka drużyn), wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres: [email protected]  lub zadzwonić pod numer 502-681-538.

Koszt udziału w zawodach to 246 zł brutto  - za całą drużynę

- Zapraszajcie całe firmy, znajomych, rodziny i przyjaciół do wspólnego kibicowania na trybunach. Weźcie ze sobą transparenty, trąbki, flagi – wszystko to, co rozgrzeje zawodników do sportowych zmagań! Dla najlepszych i najgłośniejszych kibiców czekają nagrody niespodzianki! Zróbmy hałas, pokażmy jak bawią się Siedlce na Ponton Racing 2018!  - apelują organizatorzy.

 

Regulamin / Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie tutaj : http://arm.siedlce.pl/

 

Zgłoszenia do 20 marca!

 

 

Zapraszamy na Ponton Racing 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji