:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Zatrzymany z kontrabandą

Kronika policyjna, Zatrzymany kontrabandą - zdjęcie, fotografia

Wczoraj (11.04) podczas kontroli drogowej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego siedleckiej komendy ujawnili 2300 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy skarbowej, które przewożone były w samochodzie przez 44 – letniego mieszkańca pow. łosickiego i najprawdopodobniej trafić miały do nielegalnego obrotu na terenie kraju.

Wczoraj (11.04) policjanci z WRD siedleckiej komendy patrolujący rejon drogi krajowej 2 w miejscowości Wólka Kamienna zatrzymali do kontroli toyotę corolla, którą kierował 44 – letni mieszkaniec pow. łosickiego. W jej trakcie wewnątrz auta funkcjonariusze ujawnili 2300 paczek
papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Właściciel kontrabandy został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. W najbliższym czasie mężczyzna odpowie za przestępstwo skarbowe, a grozi mu za to m. in. wysoka grzywna. Straty Skarbu Państwa powstałe w wyniku tego nielegalnego przemytu wyliczono wstępnie na kwotę ponad 52 tys. złotych.

KMP w Siedlcach.

Zatrzymany z kontrabandą komentarze opinie

  • gość 2017-04-12 11:15:11

    jakim cudem straty skarbu państwa wyniosły 52 tys ...skoro facet przemycił 2300 paczek nawet gdyby akcyza i podatki z jednej paczki wyniosły 20 zł to nadal jest 46 tys. ...może mi to ktos wyjaśnić?

  • PiSPOjednoZło - niezalogowany 2017-04-12 23:23:25

    Nasza kochana skarbówka już umiałaby zrobić takie szałamach... ekhm... to znaczy szacher-macher, że i 100 tysięcy by jej mogło wyjść. Poza tym 52 to więcej niż 46 i robi większe wrażenie.

  • gość 2018-04-09 22:34:31

    Trafiłyby na rynek siedlecki a policjanci jeszcze by się z tego powodu cieszyli bo sami kupują te bez akcyzy.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji