:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Zobacz finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie!

Kiedy: 2018-05-26 , godzina: 20:30 | Gdzie: Kino Helios Siedlce

Wydarzenia, Zobacz finał Mistrzów wielkim ekranie! - zdjęcie, fotografia

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Zapraszamy na transmisję meczu finałowego Ligi Mistrzów - po raz pierwszy na naszych ekranach.

Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu będziecie mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości!

 

Zapraszamy!

Zobacz finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji