:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Żołnierze 5 batalionu Obrony Terytorialnej złożą przysięgę

Kiedy: 2017-10-28 , godzina: 09:00 | Gdzie: stadion miejski

Wydarzenia, Żołnierze batalionu Obrony Terytorialnej złożą przysięgę - zdjęcie, fotografia

W sobotę rano na Stadionie Miejskim przysięgać będą żołnierze 5 batalionu Obrony Terytorialnej. Współorganizatorem uroczystości jest Urząd Miejski w Siedlcach.

Żołnierze 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Władysława Liniarskiego ps. „Mścisław” zostaną zaprzysiężeni w czterech miastach. Dwie uroczystości odbędą się w sobotę 28 października: w Siedlcach o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim (ul. Jana Pawła II 6) i w Grajewie o godz. 14.00 na Placu przy Urzędzie Miejskim (ul. Strażacka 6A). W niedzielę 29 października przysięgi odbędą się w Augustowie o godz. 9:00 na Rynku Zygmunta Augusta oraz w Supraślu o godz. 14:00 na Bulwarach nad rzeką Supraśl.

Wprowadzenie pododdziałów w Siedlcach odbędzie się o godz. 08:40. Uroczystość rozpocznie złożenie meldunku o godz. 09:00. Złożenie przysięgi na sztandar zaplanowane jest około godz. 09:18.

 

 

inf. prasowa

zdj. DWOT

Żołnierze 5 batalionu Obrony Terytorialnej złożą przysięgę komentarze opinie

  • Michał R. - niezalogowany 2017-11-01 17:23:53

    W przyszłorocznym budżecie MON zaplanowano przeznaczyć 560 mln zł na Wojska Obrony Terytorialnej, tymczasem nie modernizowana od dziesiątków lat Marynarka Wojenna otrzyma raptem 30 mln zł więcej. Ot Macierewiczowskie i Misiewiczowskie priorytety na politykę obronną Polski. A śmigłowców jak nie było, tak i nie ma...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji