:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C pochmurno z przejaśnieniami

BIURO RACHUNKOWE MARCIN LEWCZUK Siedlce adres - opinie

Średnia | głosów:


Biuro rachunkowe Marcin Lewczuk zlokalizowane jest w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 128. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm. Świadczymy pełny zakres usług rachunkowych obejmujący księgowość, a także kadry i płace. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz kompleksowe rozwiązania. Rozliczamy firmy o różnych formach działalności.

Nasze przedsiębiorstwo to firma, która wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie. Mamy świadomość, że sukcesem naszej firmy jest zadowolony Klient. Nie byłoby to możliwe bez profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy. Nasze biuro zlokalizowane jest w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 128. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm. Prowadzimy księgowość w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu.

W ramach współpracy oferujemy:
- Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów,
- Prowadzenie Ryczałtu Ewidencjonowanego,
- Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych,
- Obsługę kadrowo-płacową.

Zapraszamy do kontaktu:
Biuro rachunkowe
ul. Starowiejska 128
08-110 Siedlce
668 373 205
www.ksiegowysiedlce.pl

BIURO RACHUNKOWE MARCIN LEWCZUK adres

  • Adres: 08-110 Siedlce, Starowiejska 128
  • Telefon: 668373205
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

BIURO RACHUNKOWE MARCIN LEWCZUK opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.