Ogólnopolska sieć mobilnych sklepów poszukuje partnerów!

utworzono: 2018-06-26 10:53:24


Tagi: Artykuł
pawelabcnk
Paweł Korycki

2018-06-26 10:53:24

Witam serdecznie,

 abc na kołach

Czym jest \"abc na kołach\"?

Abc na kołach jest siecią mobilnych sklepów spożywczych, docierających do najmniejszych miejscowości, często pozbawionych sklepów stacjonarnych. Sieć funkcjonuje w oparciu o system agencyjny.


Wizja

Sklepy abc na kołach są największą, ogólnopolską siecią sklepów na kołach, w której klienci regularnie zaopatrują się w większość podstawowych, codziennych produktów.

Każdy agent otrzymuje specjalnie zaprojektowany do handlu samochód. Auto oraz towar pozostają własnością abc na kołach. Agent nie ponosi kosztów napraw, paliwa oraz towarowania.
Dodatkowo agent otrzymuje wsparcie operacyjne i marketingowe. Polityka cenowa oraz asortymentowa pozostaje pod kontrolą abc na kołach.

Ile można na tym zarobić?

Wynagrodzenie naliczane jest prowizyjnie od sprzedanego towaru. Każda osoba rozpoczynająca współpracę z abc na kołach może liczyć na gwarantowane wynagrodzenie przez pierwsze trzy miesiące. niezależnie od zrealizowanego obrotu. Po pierwszym roku współpracy nasz agent może liczyć na premię wypoczynkową, która podwaja się po dwóch latach współpracy.  

Jeżeli znasz kogoś, kto prowadzi własny sklep obwoźny, zajmuje się lokalną sprzedażą pieczywa
wróć

+

pełna wersja portalu