Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Praca na produkcji w Garwolinie

Zdjęcie Praca na produkcji w Garwolinie Praca Siedlce
Kontakt: 882436318

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja kosmetyków największych światowych marek? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
operator linii pakowania
operator techniczny linii
oferujemy
• długoterminową współpracę,
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

• umowę o pracę tymczasową na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
• pracę z nowoczesnymi technologiami,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
• dla najlepszych stałą współpracę
• organizujemy DOJAZD
Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/
zadania
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków,
• praca przy linii produkcyjnej
• dostarczanie paczek do linii
• foliowanie palet

oczekujemy
• rzetelności i zaangażowania,
• zdolności manualnych,
• umiejętności pracy w zespole

Miejsce pracy: Firma TATRA SPRING w Garwolinie
Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘”PRACA” pod numer 882 436 318 lub 882 436 317– oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Podziel się z innymi tą ofertą

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

AGW MEDIA ANETA KRAJEWSKA z siedzibą w Mordy 08-140, Czepielin 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"