<![CDATA[infosiedlce.pl - ]]> https://infosiedlce.pl/rss pl <![CDATA["Herbertorium" już 11 listopada na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce]]> https://infosiedlce.pl/artykul/herbertorium-juz-11/555746 Thursday, 8 November 2018 15:40:00 +0200 <![CDATA[Adam Struzik ma powody do zadowolenia]]> https://infosiedlce.pl/artykul/adam-struzik-ma-powody/522790 Wednesday, 24 October 2018 15:27:32 +0200 <![CDATA[Gwałcił swojego synka, woził go do innych pedofilów ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/gwalcil-swojego-synka/522520 Tuesday, 23 October 2018 07:43:36 +0200 <![CDATA[Wybory w Siedlcach - będzie druga tura]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wybory-w-siedlcach/522122 Monday, 22 October 2018 09:35:01 +0200 <![CDATA[Siedleckie Centrum Onkologii otwarte]]> https://infosiedlce.pl/artykul/siedleckie-centrum-onkologii/522120 Friday, 19 October 2018 09:29:24 +0200 <![CDATA[Syn ministra Tchórzewskiego zorganizował spotkanie wyborcze w kaplicy ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/syn-ministra-tchorzewskiego/516823 Thursday, 27 September 2018 22:06:47 +0200 <![CDATA[Praca - oferty z PUP Siedlce aktualne na 21.09.2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/praca--oferty-z-pup/513543 Monday, 24 September 2018 19:26:17 +0200 <![CDATA[Konferencja z Adrianem Zandbergiem]]> https://infosiedlce.pl/artykul/konferencja-z-adrianem/513536 Monday, 24 September 2018 18:49:40 +0200 <![CDATA[Mecz charytatywny Gramy dla Pawła]]> https://infosiedlce.pl/artykul/mecz-charytatywny-gramy/513529 Monday, 24 September 2018 18:29:20 +0200 <![CDATA[Piknik z sercem ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/piknik-z-sercem/508668 Wednesday, 19 September 2018 07:25:42 +0200 <![CDATA[100 SZLAGIERÓW NA 100-LECIE]]> https://infosiedlce.pl/artykul/100-szlagierow-na-100-lecie/506120 Friday, 7 September 2018 07:21:42 +0200 <![CDATA[Narodowe Czytanie "Przedwiośnia"]]> https://infosiedlce.pl/artykul/narodowe-czytanie-przedwiosnia/503152 Thursday, 30 August 2018 21:38:24 +0200 <![CDATA[Wójt zaprasza na koncert DISCO]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wojt-zaprasza-na-koncert/502937 Wednesday, 29 August 2018 21:15:02 +0200 <![CDATA[Starsza kobieta zginęła na pasach]]> https://infosiedlce.pl/artykul/starsza-kobieta-zginela/502904 Wednesday, 29 August 2018 17:44:43 +0200 <![CDATA[Nowy Festiwal Sztuki Tańca już od 21 września w Siedlcach!]]> https://infosiedlce.pl/artykul/nowy-festiwal-sztuki/502901 Wednesday, 29 August 2018 17:35:13 +0200 <![CDATA[24-latka spod Siedlec zabiła się piłą do żywopłotów]]> https://infosiedlce.pl/artykul/24-latka-spod-siedlec/502584 Tuesday, 28 August 2018 11:06:43 +0200 <![CDATA[Nowa moneta w Siedlcach]]> https://infosiedlce.pl/artykul/nowa-moneta-w-siedlcach/502305 Monday, 27 August 2018 07:14:20 +0200 <![CDATA[Strefa na Zdrowie]]> https://infosiedlce.pl/artykul/strefa-na-zdrowie/502303 Monday, 27 August 2018 06:04:23 +0200 <![CDATA[Dni Siedlec 2018 - szczegółowy harmonogram]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dni-siedlec-2018--szczegolowy/501918 Friday, 24 August 2018 07:08:01 +0200 <![CDATA[Weź udział w Śmieciobraniu]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wez-udzial-w-smieciobraniu/501928 Friday, 24 August 2018 06:23:09 +0200 <![CDATA[Komunikat Policji]]> https://infosiedlce.pl/artykul/komunikat-policji/501658 Wednesday, 22 August 2018 20:46:49 +0200 <![CDATA[I Święto wsi Strzała]]> https://infosiedlce.pl/artykul/i-swieto-wsi-strzala/501033 Tuesday, 21 August 2018 19:22:01 +0200 <![CDATA[Nowy sprzęt od Caritas Polska]]> https://infosiedlce.pl/artykul/nowy-sprzet-od-caritas/501032 Tuesday, 21 August 2018 19:19:06 +0200 <![CDATA[Odliczamy dni do Biegu Jacka!]]> https://infosiedlce.pl/artykul/odliczamy-dni-do-biegu/501031 Tuesday, 21 August 2018 19:10:36 +0200 <![CDATA[Koncert nowej muzyki klezmerskiej]]> https://infosiedlce.pl/artykul/koncert-nowej-muzyki/501030 Tuesday, 21 August 2018 19:05:44 +0200 <![CDATA[Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/miedzynarodowe-dni-z/500162 Thursday, 16 August 2018 07:43:31 +0200 <![CDATA[Letnie granie przy fontannie]]> https://infosiedlce.pl/artykul/letnie-granie-przy-fontannie/498557 Saturday, 4 August 2018 11:59:49 +0200 <![CDATA[Praca - oferty z PUP Siedlce aktualne na 27.07.2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/praca--oferty-z-pup/484507 Monday, 30 July 2018 21:26:11 +0200 <![CDATA[Bieg Siedleckiego Jacka]]> https://infosiedlce.pl/artykul/bieg-siedleckiego-jacka/484504 Monday, 30 July 2018 21:15:57 +0200 <![CDATA[VI edycja spływu Bugiem 500 kajaków ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/vi-edycja-splywu-bugiem/484503 Monday, 30 July 2018 21:13:35 +0200 <![CDATA[„Hollywoodzkie Kino Letnie” już 3 sierpnia]]> https://infosiedlce.pl/artykul/hollywoodzkie-kino/484502 Monday, 30 July 2018 21:07:59 +0200 <![CDATA[9 Triathlon Siedlecki już niedzielę]]> https://infosiedlce.pl/artykul/9-triathlon-siedlecki/484501 Monday, 30 July 2018 21:03:10 +0200 <![CDATA[Karawana pełna sztuki]]> https://infosiedlce.pl/artykul/karawana-pelna-sztuki/484499 Monday, 30 July 2018 20:53:40 +0200 <![CDATA[Wolontariusze Caritas żeglowali po Bałtyku]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wolontariusze-caritas/484492 Monday, 30 July 2018 20:19:16 +0200 <![CDATA[Utraciła wszystkie oszczędności, prawie 90 tys. zł ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/utracila-wszystkie-oszczednosci/484495 Thursday, 26 July 2018 20:35:00 +0200 <![CDATA[Znaleziono plecak i telefon]]> https://infosiedlce.pl/artykul/znaleziono-plecak-i-telefon/484494 Thursday, 26 July 2018 20:28:00 +0200 <![CDATA[Piłkarska Kadra Czeka]]> https://infosiedlce.pl/artykul/pilkarska-kadra-czeka/482841 Thursday, 19 July 2018 21:13:10 +0200 <![CDATA[Dni Siedlec 2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dni-siedlec-2018/482803 Thursday, 19 July 2018 20:52:29 +0200 <![CDATA[Rusza przebudowa ul. Monte Cassino]]> https://infosiedlce.pl/artykul/rusza-przebudowa-ul/479499 Wednesday, 18 July 2018 22:30:17 +0200 <![CDATA[Działania „Przepisowy Rowerzysta"]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dzialania-przepisowy/479447 Wednesday, 18 July 2018 22:19:34 +0200