<![CDATA[infosiedlce.pl - ]]> https://infosiedlce.pl/rss pl <![CDATA[Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/miedzynarodowe-dni-z/500162 Thursday, 16 August 2018 07:43:31 +0200 <![CDATA[Letnie granie przy fontannie]]> https://infosiedlce.pl/artykul/letnie-granie-przy-fontannie/498557 Saturday, 4 August 2018 11:59:49 +0200 <![CDATA[Praca - oferty z PUP Siedlce aktualne na 27.07.2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/praca--oferty-z-pup/484507 Monday, 30 July 2018 21:26:11 +0200 <![CDATA[Bieg Siedleckiego Jacka]]> https://infosiedlce.pl/artykul/bieg-siedleckiego-jacka/484504 Monday, 30 July 2018 21:15:57 +0200 <![CDATA[VI edycja spływu Bugiem 500 kajaków ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/vi-edycja-splywu-bugiem/484503 Monday, 30 July 2018 21:13:35 +0200 <![CDATA[„Hollywoodzkie Kino Letnie” już 3 sierpnia]]> https://infosiedlce.pl/artykul/hollywoodzkie-kino/484502 Monday, 30 July 2018 21:07:59 +0200 <![CDATA[9 Triathlon Siedlecki już niedzielę]]> https://infosiedlce.pl/artykul/9-triathlon-siedlecki/484501 Monday, 30 July 2018 21:03:10 +0200 <![CDATA[Karawana pełna sztuki]]> https://infosiedlce.pl/artykul/karawana-pelna-sztuki/484499 Monday, 30 July 2018 20:53:40 +0200 <![CDATA[Wolontariusze Caritas żeglowali po Bałtyku]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wolontariusze-caritas/484492 Monday, 30 July 2018 20:19:16 +0200 <![CDATA[Utraciła wszystkie oszczędności, prawie 90 tys. zł ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/utracila-wszystkie-oszczednosci/484495 Thursday, 26 July 2018 20:35:00 +0200 <![CDATA[Znaleziono plecak i telefon]]> https://infosiedlce.pl/artykul/znaleziono-plecak-i-telefon/484494 Thursday, 26 July 2018 20:28:00 +0200 <![CDATA[Piłkarska Kadra Czeka]]> https://infosiedlce.pl/artykul/pilkarska-kadra-czeka/482841 Thursday, 19 July 2018 21:13:10 +0200 <![CDATA[Dni Siedlec 2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dni-siedlec-2018/482803 Thursday, 19 July 2018 20:52:29 +0200 <![CDATA[Rusza przebudowa ul. Monte Cassino]]> https://infosiedlce.pl/artykul/rusza-przebudowa-ul/479499 Wednesday, 18 July 2018 22:30:17 +0200 <![CDATA[Działania „Przepisowy Rowerzysta"]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dzialania-przepisowy/479447 Wednesday, 18 July 2018 22:19:34 +0200 <![CDATA[Caritas: Warsztat w Kisielanach zaprasza niepełnosprawnych]]> https://infosiedlce.pl/artykul/caritas-warsztat-w-kisielanach/477413 Monday, 16 July 2018 23:08:20 +0200 <![CDATA[Młodzieżowa współpraca OSP]]> https://infosiedlce.pl/artykul/mlodziezowa-wspolpraca/477336 Monday, 16 July 2018 23:00:32 +0200 <![CDATA[Konkurs - Pocztówka z Wakacji]]> https://infosiedlce.pl/artykul/konkurs--pocztowka/477304 Monday, 16 July 2018 22:49:53 +0200 <![CDATA[NAJLEPSZE MAZOWIECKIE SERY ZAGRODOWE POSZUKIWANE ]]> https://infosiedlce.pl/artykul/najlepsze-mazowieckie/477300 Monday, 16 July 2018 22:41:00 +0200 <![CDATA[Kolejna przysięga żołnierzy WOT z północnego Mazowsza]]> https://infosiedlce.pl/artykul/kolejna-przysiega-zolnierzy/477299 Monday, 16 July 2018 22:35:40 +0200 <![CDATA[Wśród poszukiwanych w Europie uciekinierów jest 38-latek z Siedlec]]> https://infosiedlce.pl/artykul/wsrod-poszukiwanych/477297 Monday, 16 July 2018 21:46:45 +0200 <![CDATA[Praca - oferty z PUP Siedlce aktualne na 16.07.2018]]> https://infosiedlce.pl/artykul/praca--oferty-z-pup/477296 Monday, 16 July 2018 21:38:54 +0200 <![CDATA[Szukają rozwiązań dla Siedlec]]> https://infosiedlce.pl/artykul/szukaja-rozwiazan/477294 Monday, 16 July 2018 19:51:00 +0200 <![CDATA["Herbertorium" już 13 lipca na scenie Letniego Festiwalu pod Muralem]]> https://infosiedlce.pl/artykul/herbertorium-juz-13/477425 Wednesday, 11 July 2018 23:11:46 +0200 <![CDATA[Głos mieszkańców bez znaczenia]]> https://infosiedlce.pl/artykul/glos-mieszkancow-bez/473233 Friday, 6 July 2018 18:20:00 +0200 <![CDATA[Do lasu po śmieci]]> https://infosiedlce.pl/artykul/do-lasu-po-smieci/472399 Monday, 2 July 2018 14:10:00 +0200 <![CDATA[Poszukiwani statyści do "Ojca Mateusza"]]> https://infosiedlce.pl/artykul/poszukiwani-statysci/471192 Tuesday, 26 June 2018 07:24:54 +0200 <![CDATA[Dzieła Kaplicy Sykstyńskiej w Siedlcach]]> https://infosiedlce.pl/artykul/dziela-kaplicy-sykstynskiej/471196 Tuesday, 26 June 2018 07:17:08 +0200 <![CDATA[Pozostaje tylko kosmetyka]]> https://infosiedlce.pl/artykul/pozostaje-tylko-kosmetyka/471170 Tuesday, 26 June 2018 07:04:24 +0200 <![CDATA[Water Slide 30 czerwca!]]> https://infosiedlce.pl/artykul/water-slide-30-czerwca/471063 Tuesday, 19 June 2018 14:41:00 +0200 <![CDATA[Poszukiwany Tomasz Mikus - ODWOŁANIE KOMUNIKATU]]> https://infosiedlce.pl/artykul/poszukiwany-tomasz-mikus/469857 Tuesday, 19 June 2018 10:56:06 +0200 <![CDATA[Water Slide w sobotę!]]> https://infosiedlce.pl/artykul/water-slide-w-sobote/469843 Tuesday, 19 June 2018 07:20:59 +0200 <![CDATA[Bezpieczne Wakacje z Bezpartyjnymi Siedlcami]]> https://infosiedlce.pl/artykul/bezpieczne-wakacje-z/469818 Tuesday, 19 June 2018 07:07:08 +0200 <![CDATA[W Polskę dla Siedlec]]> https://infosiedlce.pl/artykul/w-polske-dla-siedlec/468629 Monday, 11 June 2018 20:40:00 +0200 <![CDATA[Będą sprawdzać m.in. trzeźwość kierowców]]> https://infosiedlce.pl/artykul/beda-sprawdzac-min/467970 Friday, 8 June 2018 21:00:25 +0200 <![CDATA[Andrzej Sitnik apeluje: oddajcie kasę jak ministrowie!]]> https://infosiedlce.pl/artykul/andrzej-sitnik-apeluje/467940 Friday, 8 June 2018 16:11:20 +0200 <![CDATA[Należy mówić WPROST o sukcesie]]> https://infosiedlce.pl/artykul/nalezy-mowic-wprost/467540 Thursday, 7 June 2018 20:00:30 +0200 <![CDATA[41,5 mln na sprzęt do Siedleckiego Ośrodka Onkologii]]> https://infosiedlce.pl/artykul/415-mln-na-sprzet-do/467539 Thursday, 7 June 2018 19:52:15 +0200 <![CDATA[Debata Ewaluacyjna]]> https://infosiedlce.pl/artykul/debata-ewaluacyjna/467538 Thursday, 7 June 2018 19:46:12 +0200 <![CDATA[O kierunkach rozwoju w Siedlcach - konferencja z marszałkiem]]> https://infosiedlce.pl/artykul/o-kierunkach-rozwoju/450419 Monday, 4 June 2018 19:52:00 +0200