:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Awanturnica w areszcie

Kronika policyjna, Awanturnica areszcie - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend w policyjnym areszcie zatrzymano 27 – letnią siedlczankę, która będąc pod znacznym wpływem alkoholu podczas podjętej wobec niej interwencji znieważyła słownie funkcjonariuszy.

5 sierpnia około godz. 20.30 w policyjnym areszcie zatrzymano 27 – letnia siedlczankę. Jak wynikało ze zgłoszenia, które wpłynęło do dyżurnego siedleckiej komendy kobieta przebywając w rejonie ul. 11-go Listopada zachowywała się agresywnie i wulgarnie w stosunku do innych osób. Na miejsce skierowano patrol, który podjął wobec sprawczyni interwencje próbując ją uspokoić. Awanturniczka nie reagowała jednak na polecenia funkcjonariuszy i zaczęła wyzywać mundurowych słowami wulgarnymi.

Ze względu na jej zachowanie policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu agresywnej nietrzeźwej kobiety w areszcie. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 27 – latki wykazało, że w chwili zdarzenia miała ona w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

W najbliższym czasie zatrzymana ze swego zachowania będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem.

 

źr. KMP Siedlce

Awanturnica w areszcie komentarze opinie

  • gość 2017-08-10 14:30:40

    Brawo, redakcjo. Nie można było tak od razu?

Dodajesz jako: Zaloguj się