Jakość Powietrza Siedlce

Tutaj możesz znaleźć aktualne informacje o jakości powietrza w Siedlcach. Nasz raport prezentuje stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2 w czasie rzeczywistym. Ponadto, poza aktualnymi wartościami, raport zawiera także prognozy zanieczyszczeń dla miejscowości Siedlce oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, co pozwala ocenić bieżący stan jakości powietrza i podjąć odpowiednie środki ochrony zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, aby być na bieżąco z informacjami o jakości powietrza w Siedlcach i zadbać o swoje zdrowie.

Zapoznaj się z interaktywnym raportem tutaj.


Stan Jakości Powietrza w Siedlcach dzisiaj

Na podstawie bieżących pomiarów, jakość powietrza w Siedlcach jest dzisiaj bardzo dobra. Niskie wartości ozonu i tlenku węgla, zarejestrowane przez stacje monitoringu, potwierdzają niski poziom zanieczyszczenia, co jest dobrym znakiem dla zdrowia publicznego.

Smog Siedlce (17.04.2024) - zalecenia

W obecnej sytuacji, gdy jakość powietrza w Siedlcach jest bardzo dobra, zalecamy spędzanie jak najwięcej czasu na zewnątrz. Aktywności takie jak bieganie, jazda na rowerze czy długie spacery są szczególnie polecane, a otwieranie okien pozwoli wprowadzić świeże powietrze do wnętrz.