:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

„Daddy Cool”- tylko w Kinie Kobiet

Kiedy: 2018-04-16 , godzina: 18:30 | Gdzie: Kino Helios Siedlce

Z myślą o Was, Drogie Panie dobierany jest film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym, na który zapraszamy 16 kwietnia.

16 kwietnia 2018 - zabierzcie przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i wybierzcie się do Kina Helios. Tym razem w Kinie Kobiet zagrany zostanie film "Daddy Cool".

MOTYW WIECZORU:
W związku z filmem „Daddy Cool” - który opowiada o niecodziennym domowym przedszkolu - organizatorzy postanowili w kwietniu przebrać się za przedszkolaki i maluchy ze żłobków. Dlatego śliniaczki, kucyki, kolorowe rajstopki i wielkie kokardy mile widziane!

Opis filmu

Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien, zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim... domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze "wkrótce-byłego-męża" sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć.

 

źr. Helios Siedlce

„Daddy Cool”- tylko w Kinie Kobiet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się