:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Debata Ewaluacyjna

Kronika policyjna, Debata Ewaluacyjna - zdjęcie, fotografia

W najbliższy wtorek ( 12.06) Komenda Miejska Policji w Siedlcach organizuje debatę ewaluacyjną dotyczącą bezpieczeństwa, skierowaną do mieszkańców naszego miasta i gminy. Debata rozpocznie się o godz.13:00 w sali konferencyjnej Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Asłanowicza 2 w Siedlcach.

Jest to doskonała okazja do zaprezentowania działań podejmowanych przez funkcjonariuszy   Komendy Miejskiej Policji  w Siedlcach  w stosunku do  mieszkańców naszego miasta i gminy  służących podniesieniu poziomu bezpieczeństwa. Omówione zostaną także akcje profilaktyczne  adresowane do konkretnych grup społecznych m.in. seniorów czy młodzieży. Uczestnicy debaty  zostaną  zapoznani z aplikacjami „Moja Komenda" czy też „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

W związku z powyższym zapraszamy  wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. W trakcie spotkania będziemy rozmawiać również o problemach nurtujących naszą społeczność, które państwo na bieżąco w czasie  debaty możecie zgłaszać. Udział w debacie zapowiedział Komendant Miejski Policji w Siedlcach podinsp. Andrzej Dziewulski  oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska

KMP Siedlce

Debata Ewaluacyjna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji