Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

15°C lekki deszcz

Domowa porażka na początek

Piłka nożna, Domowa porażka początek - zdjęcie, fotografia

Pogoń Siedlce przegrała 1:2 z Odrą Opole. Był to pierwszy mecz biało-niebieskich w sezonie 2017-18 rozegrany na własnym boisku.

Na siedleckich trybunach zasiadło prawie 1900 osób. Kibice Pogoni oczekiwali zwycięstwa, ale się zawiedli. W 15 minucie Krystian Stępniowski obronił rzut karny egzekwowany przez Marcina Wodeckiego. Nieskuteczny wykonawca chwilę wcześniej był zahaczany w polu karnym przez Łukasza Jeglińskiego. W 31 minucie Wodecki zmazał plamę i otworzył wynik spotkania mocnym strzałem z dziesięciu metrów.

W 52 minucie Mateusz Bodzioch zrobił użytek ze swoich warunków fizycznych i pokonał po raz drugi Stępniowskiego. Pogoń szukała bramki kontaktowej, ale jedyne co jej się udawało to regularne wykonywanie rzutów rożnych. Siedlczanie dopięli swego dopiero w ostatniej akcji meczu. Rezerwowy Maciej Wichtowski strzałem z głowy ustalił wynik meczu.

W niedzielę 13 sierpnia o 20:00 Pogoń zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2 (0:1)

Bramki: Maciej Wichtowski 90+6 - Marcin Wodecki 31, Mateusz Bodzioch 52

Pogoń: 13. Krystian Stępniowski – 27. Jakub Szrek (63, 19. Maciej Wichtowski), 14. Mateusz Żytko, 25. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak – 35. Dawid Polkowski, 8. Daniel Chyła (78, 16. Seiya Kitano), 21. Łukasz Jegliński,  9. Dariusz Zjawiński, 10. Grzegorz Tomasiewicz (71, 25. Damian Świerblewski) – 87. Adrian Paluchowski

źródło i foto: MKP Pogoń Siedlce