:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Europejskie Drzewo Roku 2017 - zagłosujmy na polski dąb

Trwa Europejski Konkurs Drzewo Roku 2017. Jego celem jest zwrócenie uwagi na ciekawe stare drzewa, jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego a także pokazanie historii i związków drzew z ludźmi. Polskę w tym roku reprezentuje 650 - letni Dąb Józef z miejscowości Wiśniowa, woj. podkarpackie.

- Jeżeli nie głosowaliście jeszcze na polskie drzewo (w tym roku Dąb Józef) w konkursie na Europejskie Drzewo Roku 2017 zagłosujcie proszę, a przy okazji obejrzyjcie inne drzewa startujące w konkursie – warto , bo są przepiękne, niezwykłe. W tym roku poza rodzimym drzewem można wybrać do drugie drzewo z Europy i zagłosować również na nie. Dąb Józef w tej chwili bardzo potrzebuje głosów, gdyż jest zaledwie w połowie stawki. Głosujcie i propagujcie głosowanie w swoim środowisku – w szkole, na uczelni, w pracy i wśród sąsiadów.  - mówi Barbara Mileszczyk – prezes Zarządu Koła PKEOM “Podlasie” w Siedlcach.

Na stronie konkursowej można obejrzeć więcej zdjęć tego drzewa z historią w tle. TUTAJ

Prosimy zatem o głosy  - Dąb Józef czeka na nie. W poprzednich latach polskie drzewa lokowały się w czołówce konkursu. Jak będzie teraz zależy od naszych głosów.

Głosy można oddawać do 28 lutego 2017 r. Obejrzeć wszystkie drzewa i na bieżąco sprawdzić ilość głosów poszczególnych drzew możesz TUTAJ

 

Zapraszamy do głosowania.

 

Europejskie Drzewo Roku 2017 - zagłosujmy na polski dąb komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się