:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Gwałcił swojego synka, woził go do innych pedofilów

Wydarzenia, Gwałcił swojego synka woził innych pedofilów - zdjęcie, fotografia

To jest szok i niedowierzanie. Ojciec gwałcił swojego dziewięcioletniego synka, woził chłopca do innych pedofilów, a zdjęcia z gwałtów sprzedawał w internecie. Sąd Okręgowy w Siedlcach skazał właśnie Piotra B. (41 l.) na 12 lat więzienia, najwyższy wymiar kary przewidziany za to przestępstwo.

Ofiarą pedofila padł jego 9-letni syn. Szczegóły sprawy, jakie wyszły na jaw w trakcie rozprawy, są bulwersujące. Ze zgromadzonych przez policję dowodów wynika, że mężczyzna nie tylko sam wykorzystywał dziecko, ale rozpowszechniał pedofilskie nagrania i zdjęcia w internecie. Umożliwiał też kontakty z dzieckiem innym zboczeńcom - informuje "Super Express".

Sąd orzekł ponadto zakaz zbliżania się ojca do skrzywdzonego syna – informuje Grażyna Orzechowska z Sądu Okręgowego w Siedlcach.

Wszystko wyszło na jaw, gdy policjanci tropili międzynarodową szajkę pedofilów. Na ślad Piotra B. wpadli rumuńscy funkcjonariusze, którzy zatrzymali innego Polaka mieszkającego w Bukareszcie. Mężczyzna ten rozpowszechniał pedofilskie nagrania i zdjęcia w internecie. Na jednym z filmów zboczony ojciec wykorzystywał swojego synka. Po nitce do kłębka śledczy przed rokiem dotarli do niewielkiej wioski pod Siedlcami, gdzie mieszkał Piotr B. W domu miał komputer z ogromną liczbą zdjęć pedofilskich, aparat fotograficzny i nośniki pamięci. Mężczyzna został aresztowany.

– Przeżyłam szok, kiedy do domu weszli policjanci. Dopiero od nich dowiedziałam się, co mąż wyprawiał z dzieckiem – zapewnia Maria (29 l.), żona Piotra B. – Nie chcę znać męża. Wyszłam za niego w 2008 r., gdy jego synek z poprzedniego małżeństwa miał pół roku. Przygarnęłam go z dzieckiem, bo jego żona uciekła. Później na świat przyszli dwaj synowie. Nigdy nie przypuszczałam, że Piotr może być taką bestią. Kilka razy zabierał synka do lekarza do Warszawy. I właśnie wtedy musiał go fotografować – dodaje.

Chłopiec jest otoczony opieką macochy i czuje się już lepiej. – Poprawił się w nauce, jest grzeczny – wychwala chłopca. On sam ciągle jednak wspomina koszmar, jaki zafundował mu ojciec. – Nie daruję tacie. Jak wyjdzie z więzienia, to będę już duży. Odpłacę mu za to wszystko – mówi.

 

*imię zmienione

źr. https://www.se.pl/

Gwałcił swojego synka, woził go do innych pedofilów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 11:04:12

    Marta nie Maria

  • Gość K B - niezalogowany 2018-10-24 21:42:22

    Skur... ! Powinien dożywotnio gnić w pierdlu. Najlepiej w towarzystwie silniejszych od siebie zboczeńców

  • gość 2018-11-06 14:17:12

    Nie wierzę tej kobiecie!To niemożliwe by matka nie widziała żadnych zmian u dziecka! To niemożliwe.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji