:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

„Hollywoodzkie Kino Letnie” już 3 sierpnia

Informacje, „Hollywoodzkie Letnie” sierpnia - zdjęcie, fotografia

W piątkowe wieczory Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zapraszała na filmowe projekcje kinowe w plenerze. W ramach cyklu „Hollywoodzkie Kino Letnie” zaprezentowane zostały lekkie i przyjemne amerykańskie produkcje – komedie, filmy akcji, sensacyjne i romanse. Kolejna projekcja już 3 sierpnia.

3 sierpnia - "Tajne przez poufne"; komedia kryminalna, czas: 1 godz. 36 min.

Zwolniony właśnie za opilstwo i brak wyników w pracy, specjalista od Bałkanów, Osbourne Cox, ruga zwierzchników, jakby byli uczniakami. Osbourne postanawia pisać pamiętniki, niestety płytka z jego wyznaniami wpada przez przypadek w ręce trenera fitness, Chada, oraz jego pazernej koleżanki, która usilnie zbiera pieniądze na kolejne operacje plastyczne. Oboje postanawiają zaszantażować Coxa. Co z tego wyniknie? Agent CIA, szpiegostwo, komedia i czarny humor, to tylko wstęp do zwariowanej historii. W filmie wystąpi plejada gwiazd: George Clooney, John Malkovich, Tilda Swinton, Brad Pitt.

Projekcje filmowe odbywają się na Placu Sikorskiego w centrum miasta, w piątki o godz. 21:00. ARMS zapewnia chętnym ponad 300 leżaków. Wstęp na projekcje jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!

 

„Hollywoodzkie Kino Letnie” już 3 sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji