:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Kalendarz na 2017 rok - jak wyglądają dni wolne i pracujące?

Informacje, Kalendarz wyglądają wolne pracujące - zdjęcie, fotografia

Sprawdziliśmy, jak wygląda kalendarz na przyszły rok 2017. Ile dni wolnych a ile pracujących czeka nas – pracodawców i pracowników. Kto będzie bardziej zadowolony?

2017 rok przyniesie aż 15 dni wolnych ze względu na różne święta. W połączeniu z urlopami, które chętnie biorą pracownicy, można będzie „małym kosztem” zrobić sobie przedłużony weekend.

 

Dzięki świętom Wielkanocnym i Bożego Narodzenia zyskamy odpowiednio 11 w kwietniu i 12 w grudniu dni wolnych w tych miesiącach. Można powiedzieć, że 1/3 miesiąca nie będzie pracująca.

 

Najbardziej pracowitym miesiącem w 2017 roku będzie marzec. Czeka nas aż 23 pracujących dni, a wszystko przez brak świąt państwowych i kościelnych.

 

Kiedy wziąć wolne?

 

- Pierwszy długi weekend mamy w styczniu. Wprawdzie Nowy Rok niefortunnie wypada w niedzielę, ale za to 6 stycznia to piątek – trzy dni wolnego bez żadnego urlopu. Można wziąć 4 dni urlopu od 2 stycznia i mamy 8 dni wolnego

- Wielkanoc (choć tutaj zazwyczaj nie bierzemy dodatkowych urlopów, bo wypada zawsze w niedzielę i w poniedziałek, ale jak ktoś chce, to może pokombinować)

- maj. 1 maja w poniedziałek i 3 maja w środę, pozwalają na uzyskanie 9 dni wolnych dzięki 3 dniom urlopu.

- 4-dniowy długi weekend to czerwcowe Boże Ciało (15 - czwartek)

- sierpniowe Wniebowzięcie (15 – wtorek). Jeden dzień urlopu, a 4 dni wypoczynku.

- listopad, w którym święto 11 listopada wprawdzie wypada w sobotę, ale za to można je sobie odebrać w inny dzień, 1 listopada to środa – 4 dni urlopu i mamy 9 dni wolnego

- grudzień. 3 dni urlopu, pozwolą na aż 10 dni wolnego (łącznie z Nowym Rokiem). Wykorzystując 6 dni urlopu i odbierając wolne za 6 stycznia 2018 roku np. w piątek 5 stycznia, można mieć aż 16 dni przerwy od pracy.

 

 

 

Kalendarz na 2017 rok - jak wyglądają dni wolne i pracujące? komentarze opinie

  • gość 2017-10-09 14:34:56

    A ja sprawdziłam jak wyglądają dni wolne w 2018 roku - http://kalendarz.livecity.pl/dni-wolne/2018

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Region - więcej informacji