:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę uszkodzenia mienia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach. Mężczyzna ten w dniu 1 sierpnia 2017 roku w Siedlcach przy ul. Kilińskiego umyślnie dokonał uszkodzenia szlabanu parkingowego.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło w dniu 10 sierpnia 2017 roku w Siedlcach przy ul. Kilińskiego. W trakcie tego przestępstwa widoczny na zdjęciach mężczyzna kopał w szlaban parkingowy dokonując jego wyłamania. Spowodował straty w wysokości kilku tysięcy złotych na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości Kilińskiego 32.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę na fotografiach, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr

tel. 25 643-23-60 lub 997.

 


autor:  kom. Agnieszka Świerczewska
KMP w Siedlcach

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę uszkodzenia mienia komentarze opinie

  • gość 2017-10-07 23:09:18

    takie zdjęcie, że połowa siedleckich obszczymurków pasuje :( Niech zgadnę okoliczni mieszkańcy nie są zadowoleni z braku miejsc parkingowych na Kilińskiego? A może dojeżdżających do PKP dopadła wścieklizna?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji