:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  28°C rozproszone chmury

Konopie wzrastały w mieszkaniu

W minioną sobotę (27.05) Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi przez siedleckich policjantów materiałami przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące pod zarzutem uprawy i posiadania znaczniej ilości środków odurzających 45 – letniego mężczyznę. Obecnie aresztowanemu grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego, rozpracowując środowisko osób zajmujących się przestępczością narkotykową, ujawnili plantację konopi innych niż włókniste, którą prowadził w mieszkaniu 45 – letni siedlczanin. Podczas przeszukania prowadzonego przez funkcjonariuszy w specjalnym namiocie, znajdującym się w jednym z pomieszczeń lokalu, ujawniono 51 krzaków konopi oraz ponad 2,2 kg suszu tych roślin.


Policjanci zabezpieczyli również sprzęt, który miał pomagać roślinom we wzroście. Właściciel nielegalnej hodowli został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. W minioną sobotę (27.05) Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi przez siedleckich policjantów materiałami przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące pod zarzutem uprawy i posiadania znaczniej ilości środków odurzających.

Za przestępstwa te grozi mu obecnie kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Siedlce.

Konopie wzrastały w mieszkaniu komentarze opinie

  • gość 2017-05-29 16:47:37

    Dostanie 10 lat za wolność umysłu....popierdolony kraj,pierdolony babilon...10 jebanych lat za uprawę i posiadanie 3 lata za gwałt na dziewczynce KURWA...Jebać was. 3maj się tam wariacie "jeszcze babilon zapłaci chcemy wolności nie kwit obalić mit,że to nie shit"

  • Gość - niezalogowany 2017-05-29 20:18:56

    ...

  • gość 2017-05-30 16:21:19

    co za swiat thc zabija komorki rakowe to zakazac thc najlepiej sie truc chemia ktora w nas pchacie leczyc sie lekami od Bayer albo innej firmy ! tak tak za dar matki ziemi nas karacie ! chemia pompujecie! szczepionki przymusowo juz dla dzieci! swinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji