:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Mrowisko 2017

Już po raz ósmy mieliśmy okazję podziwiać klasyczną motoryzację zgromadzoną na tegorocznym „Mrowisku”. Miłośnicy starych samochodów i motocykli mieli na czym zawiesić oko. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej MTZ KORBA już po raz ósmy skierowało zaproszenie udziału w imprezie do miłośników klasycznej motoryzacji. I po raz kolejny weterani szos nie zawiedli. W niedzielę, 11 czerwca odbyło się siedleckie „Mrowisko” przy Amfiteatrze ul. Wiszniewskiego.

To wspaniałe widowisko dla mieszkańców naszego miasta i regionu a także propozycja na spędzenie rodzinnej niedzieli wśród klasycznych pojazdów, przy dobrej muzyce, w klimacie z dawnych lat.

Wśród licznych (ponad 160) aut, wielu motocykli, kilku ciężarówek a nawet jednego czołgu przewijały się zaciekawione osoby, którym przypominały się czasy „syrenek”, „warszaw” , „małych fiatów” i „W-esek”.

Miłośnicy niepowtarzalnych smaków mogli pokosztować potraw z zabytkowej kuchni polowej, a na spragnionych czekał wyjątkowy smak wody sodowej z sokiem z kultowego saturatora SW-2.

 

 

zdj. Bartosz Chruściel, UM Siedlce

Mrowisko 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji