:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Praca dla osób w trudnej sytuacji

Informacje, Praca osób trudnej sytuacji - zdjęcie, fotografia

Nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz wsparcie specjalistycznej kadry w zakresie podjęcia zatrudnienia oferuje Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Krawcowa, spawacz lub opiekun osób starszych - to tylko niektóre zawody jakich można nauczyć się w CIS. A to wszystko w oparciu o Indywidualny Program Zatrudnienia Socjalnego. Oferta skierowana jest do wszystkich bezrobotnych mieszkańców Siedlec, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Obecnie Centrum Integracji Społecznej prowadzi nabór do 6 sekcji zawodowych: spawalniczo-ślusarskiej, gastronomicznej, opiekun osób starszych, florystyczno-ogrodniczej, remontowo-porządkowej i krawiecko-szwalniczej.

Jak mówi Agata Ługowska, pracownik socjalny Centrum Integracji Społecznej - Coraz więcej pracodawców zatrudnia uczestników i absolwentów poszczególnych sekcji.

Wszystkie osoby zainteresowane Indywidualnym Programem Zatrudnienia Socjalnego zapraszamy do budynku Caritas przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach lub telefonicznie pod nr tel. 509-588-093.

 

INF. Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

Praca dla osób w trudnej sytuacji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji