:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Smocze Łodzie powracają

Kiedy: 2018-01-05 , godzina: 18:00 | Gdzie: Park Wodny Siedlce

Wydarzenia, Smocze Łodzie powracają - zdjęcie, fotografia

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, 5 stycznia 2018 roku (piątek) świętuje 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce! Z tej okazji już po raz drugi organizowane będą Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”.

Jest to impreza o charakterze sportowo – rekreacyjnym, podczas której zachęcamy mieszkańców Siedlec, firmy, zakłady pracy i szkoły do integracji oraz sportowej rywalizacji.

Poprzednia edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem. Do rywalizacji stanęło ponad 160 uczestników.

W drugiej edycji organizatorzy nie obniżają poprzeczki. Dlatego też zachęcają do wzięcia udziału w imprezie. Twórzcie 6-osobowe drużyny, zmierzcie się z ogniem rywalizacji i świetną zabawą!

 

Przypomnijmy, na czym polegają zawody.

Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

 

W samo południe rozpoczną się rozgrywki dla drużyn z siedleckich szkół średnich, natomiast o godz.18:00 do rywalizacji staną firmy, zakłady pracy i kluby sportowe.

Do wygrania cenne nagrody:

  • puchary oraz medale dla zwycięzców,
  • 6 podwójnych zaproszeń na spektakle w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
  • zaproszenia na seanse do kina Helios Siedlce,
  • voucher na kwotę 100 zł dla każdego zawodnika z osady do wykorzystania w Restauracji „Kochanówka”,
  • pamiątkowe dyplomy.

 

Jak wziąć udział w zawodach?

Sześcioosobową drużynę należy zgłosić mailowo na adres: [email protected]

Koszt udziału drużyny to 369 zł brutto.

Szczegóły w regulaminie!

Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia do 31 grudnia 2017 roku.

 

źr. ARMSSmocze Łodzie powracają komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-12 08:35:55

    Ciekawe ile w tym roku twór zwany ARMS wygeneruje strat. W tamtym roku było to ponad 6 milionów netto, którą to kwote miasto pokryto zaciągając kredyty, które spłacą mieszkańcy. Radosna twórczość tej ekipy jest nieograniczona i wynagrodzenie jakie biorą za taką zabawę przyprawić może przeciętnie zarabiajacych Siedlczanin, o zawrót głowy. Dobra zmiana w mieście już od jedenastu lat, a długi jak tasiemiec nadal rosną. Tylko dlaczego ja mam to spłacać wa mać, a oni za moje pieniądze mają ubaw po pachy.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji