:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Śniadanie z Konstantym Strusem

Wydarzenia, Śniadanie Konstantym Strusem - zdjęcie, fotografia

W ostatni piątek Hotel Ibis gościł siedleckich przedsiębiorców, którzy chcieli posłuchać historii Konstantego Strusa i rozwoju jego firmy. W śniadaniu organizowanym przez Towarzystwo Biznesowe Siedleckie wzięło udział 60 właścicieli małych i średnich firm z naszego regionu.

Spotkanie rozpoczęło się wczesnym rankiem o godz. 7 i trwało około 2 godzin. Wczesna pora sprzyjała spokojnym rozmowom. Była to dobra okazja do poznania się nawzajem i wymiany swoich doświadczeń. Tego dnia można było spotkać przedstawicieli niemalże wszystkich branż, poczynając od nieruchomości, a skończywszy na finansach.

Oficjalna część rozpoczęła się od wysłuchania krótkiego fragmentu z dzieła „Droga Bruzda Kuźnia” św. Josemarii. Fragment był specjalnie dobrany do charakteru pracy przedsiębiorców.

Po śniadaniu głos zabrał gospodarz miejsca i główny prelegent – właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego Konstanty Strus. Opowiedział o tym, jak ważne jest wychowanie w duchu przedsiębiorczości i kształtowanie się charakteru. Później goście usłyszeli o początkach jego działalności gospodarczej i etapach rozwoju firmy.

Po wystąpieniu gościa specjalnego każdy z uczestników śniadania miał minutę na prezentację swojej firmy i opowiedzenie o swoich aktualnych potrzebach biznesowych. Spotkanie zakończyła część kuluarowa, podczas której była możliwość swobodnej rozmowy na tematy poruszone podczas poranka.

Śniadanie z Konstantym Strusem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl