:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl „Pinokio”

Kiedy: 2015-05-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

Rodzinna Niedziela w Teatrze – w ramach tego cyklu wystawiony zostanie spektakl „Pinokio” w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. W rolę znanych z bajki postaci wcielą się tancerze Caro Dance.

 

Historię małego drewnianego chłopca Pinokia mało komu trzeba przestawiać. To jedna z bajek z dziecięcych lat pewnie większości ludzi w naszym kraju. Wystrugany przez majstra o imieniu Gepetto kawałek drewna przyjmując ludzkie kształty ożył. W ten sposób powstał zabawny chłopiec o imieniu Pinokio. I tak zaczęła się jego przygoda.

 

Na własnej skórze doświadcza, że samolubność, nieposłuszeństwo i niegodziwość prowadzą do zguby. Dopiero wtedy Pinokio postanawia się zmienić. Czy wystarczy mu jednak sił i determinacji, aby z drewnianego pajaca przemienić się we wrażliwego i dobrego chłopca?

 

Spektakl odbędzie się w niedzielę 10 maja o godzinie 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Sielce. Bilety są już dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Spektakl „Pinokio” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się