:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  -1°C rozproszone chmury

Starsza kobieta zginęła na pasach

Kronika policyjna, Starsza kobieta zginęła pasach - zdjęcie, fotografia

Na ulicy Sokołowskiej, na wysokości marketu Carlos miał miejsce wypadek, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła 75-letnia kobieta.

Z relacji osób obecnych na miejscu wypadku dowiedzieliśmy się, że kierujący samochodem marki Honda CRX nie zastosował się do przepisów ruchu drogowego, wyprzedzał z dużą prędkością przed przejściem dla pieszych.

Drogę hamowania na przeciwnym pasie ruchu widać na zdjęciu. 30-letni kierowca poruszał się w stronę Sokołowa Podlaskiego.

Nie zdążył jednak wyhamować i uderzył w przechodzącą przez przejście dla pieszych starszą panią. Niestety potrącona piesza nie przeżyła.

Jak informuje rzecznik prasowy Policji na miejscu trwają czynności dochodzeniowo - śledcze oraz prokuratorskie.

Ruch pojazdów nie jest w tym momencie wstrzymany.

 

 

Starsza kobieta zginęła na pasach komentarze opinie

  • gość 2018-08-29 20:38:07

    to jest honda crx a nie civic

  • Motocyklistka - niezalogowany 2018-08-29 22:56:01

    Brak słów... Ilu jeszcze musi zginąć ludzi żeby debilne "asy szos" coś zrozumiały... To jest to ukochanie prędkości? To szumnie wyznawane poczucie adrenaliny? Czy osoba kierująca Hondą jest teraz dumna i szczęśliwa... Ilu ludzi może unieszczęśliwić chwilą bezmyślności i zadufania we własne sily... Ludzie opanujcie się...zwolnijcie!!!!! Droga to nie tor wyścigowy a inni kierowcy to nie przeciwnicy w zawodach... Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej. [*]

  • gość 2018-08-29 23:59:55

    kur.a ile trzeba żeby debil zrozumiał że przed pasami się zwalnia i się nie wyprzedza.

  • Magdalena - niezalogowany 2018-08-30 08:04:16

    Poproszę kogoś z rodziny od potrąconej Pani o kontakt e-mail: [email protected]

  • MARIUSZ - niezalogowany 2018-08-30 14:59:47

    I prędkość i poczucie adrenaliny wszystko jest dla ludzi Ale z głową. Lecz niestety nie da się z głową wyprzedzać na pasach

  • M. - niezalogowany 2018-08-30 22:35:07

    To kosztuje do 15 lat. Babci szkoda, a kierowca będzie życia uczył sie w więzieniu.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 07:16:29

    Wiezienie to nie kara. Postawic takiego jednego na pokaz na placu Sikorskiego zeby kazdy mogl go zobaczyc i pojechac z nim na ostro zeby leb mu zryc

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 10:13:50

    Jestem z rodziny tego co potrącił kobietę Słuchajcie jak ona umarła to jest przykre ale po roku czasu rodzinie przejdzie A matce nie przejdzie jak jej syn siedzi w więzieniu nawet 10 lat

  • Motocyklistka - niezalogowany 2018-08-31 12:38:32

    Do gość... Łatwo powiedzieć... Po roku przejdzie... To nie takie proste...wiem bo przeżyłam śmierć bliskiej mi osoby... Po drugie... Równie dobrze sprawca może dostać rok i co? Można powiedziec że matce też przejdzie... Tylko nie o to chodzi... Chodzi o to żeby coś z tego zrozumiał... I on sam i jemu podobni drogowi piraci... Sama jeżdżę motorem i samochodem, chodzę pieszo, jeżdżę rowerem... Ale zawsze używam głowy...bo cena bezmyślności może być bardzo wysoka. Szanujmy się wzajemnie a takich sytuacji będzie dużo dużo mniej.

  • Bartek - niezalogowany 2018-08-31 21:53:41

    10 lat to stanowczo za mało!!! Tutaj należy się dożywotnie więzienie za morderstwo z premedytacją, bo jak inaczej nazwać taka jazdę jak nie próbą zabójstwa. Tym razem mu się udało. Pomyślcie, że to mogła być osoba z waszej rodziny. Jego matka może mieć pretensje tylko do niego, a nie wymiaru sprawiedliwości i mam nadzieję, że sąd wymierzyć mu maksymalna karę, żeby chronić społeczeństwo przed bandytą!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-01 22:38:42

    Ten z BMW co szalał kiedyś po Wawie miał szczęście że nikogo nie zabił. To nie były umiejętności.