:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Syn ministra Tchórzewskiego zorganizował spotkanie wyborcze w kaplicy

27/09/2018 22:06
Informacje, ministra Tchórzewskiego zorganizował spotkanie wyborcze kaplicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Niemałe kontrowersje wśród internautów wywołał swym zachowaniem kandydat na prezydenta miasta Siedlce, Karol Tchórzewski. Zorganizował spotkanie wyborcze w kaplicy, podczas którego rozdawał plakaty wyborcze i banery.

Portal informacyjny wp.pl podaje, że o sprawie poinformował lokalny portal na Facebooku "Dzień Dobry Siedlce". Do spotkania z wyborcami doszło w kaplicy Matki Boskiej Kodeńskiej przy kościele św. Stanisława. Podczas wydarzenia, Karol Tchórzewski rozdawał wśród członków PIS swoje banery i plakaty wyborcze. Autorzy zaznaczają, że w kaplicy obecni byli m.in. kandydaci do rady miasta startujących z list PiS, urzędnicy i pracownicy miejskich spółek.

"Na jednej z fotografii Henryk Niedziółka, przewodniczący rady miasta z uśmiechem zwija baner wyborczy kandydata na prezydenta". - podaje "Dzień Dobry Siedlce". - "Czy są jakieś granice, których ci ludzie nie przekroczą?".

Jak podaje wp.pl spotkaniem pochwalił się nawet na swym facebookowym fapage'u sam Karol Tchórzewski, zamieszczając obszerną fotorelację. Post spotkał się z oburzeniem internautów i po kilku godzinach został usunięty.

 

źr. WP.PL; Dzień Dobry Siedlce

 

 

 

Syn ministra Tchórzewskiego zorganizował spotkanie wyborcze w kaplicy komentarze opinie

  • gość 2018-09-29 12:21:48

    To dopiero afera.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-30 10:10:09

    Zahamowań nie mają już żadnych. Zabrać im etaty i wtedy niech pokażą co potrafią.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-02 12:12:14

    Karol w kaplicy heeee zapomnial oszust jak biedakow Namawiał na zakup telefonow I okupowal karty sim a chłopaki w długach do dziś po uszy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-02 12:19:29

    Nie maja honoru doprowadza do horroru

  • fkliii - niezalogowany 2018-10-03 12:41:33

    wielkie mi halo... kaplica miejsce jak każde inne... jak by spotkał się z ludźmi na sali gimnastycznej też byłby szum ? i tak zagłosuje na Pana Karola!

  • angela gonzalez - niezalogowany 2018-10-04 20:44:05

    Potrzebujesz pożyczki na wypadek awarii, na projekt zakupu, pożyczkę conso lub personel, utknąłeś w banku lub zakazałeś bankowości, proponujemy konkretne pożyczki online w krótkim, średnim i długim terminie okres do 500000? Miesięczna płatność i stawka są stałe i różnią się w zależności od charakteru, kwoty i czasu trwania pożyczki.Czas trwania spłaty od 12 miesięcy do 350 miesięcy i więcej. Dostępność kwoty pożyczki w ciągu 3 dni od podpisanie umowy po akceptacji pliku wniosku. Pan ukrytej klauzuli. Dyskrecja zapewniona, to proste, nie za dużo dowodów na dostarczenie, szybko i w 100% gwarantowane. E-mail: [email protected]

  • gośćadam - niezalogowany 2018-10-08 10:13:05

    niby dlaczego z takiej błachostki robicie taką aferę ? nic nadzwyczajnego. dobry kandydat i konkurencja wypisuje brednie.

  • gość 2018-10-17 15:52:56

    może nie było innego ciekawszego miejsca. Przecież nikt tam nic złego nie robił tylko była powadzona rozmowa chyba takie rzeczy można robić? Właśnie, też mi się tak wydaje.

  • gość 2018-10-19 21:44:29

    a co w tym takiego że w kaplicy? Ludzie już chyba nie mają o czym nawijać... Panie Karolu, ma Pan głos mój i męża! Odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko!

  • gość 2018-10-22 09:46:49

    Pan dyrektor 4 LO też był....