:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C słabe opady deszczu

W Żaboklikach odebrano psy właścicielowi (video)

Jedenaście psów różnych ras, w okropnych warunkach hodował rzekomy miłośnik zwierząt w miejscowości Żabokliki Kolonia pod Siedlcami. Dziś wychudzone zwierzęta zostały odebrane właścicielowi.

W dniu dzisiejszym przeprowadzono interwencję w sprawie znęcania się nad zwierzętami. Pieski różnych ras były przetrzymywane w okropnych warunkach, pod gołym niebem, na krótkich łańcuchach i kolczatkach. Nie miały dostępu do świeżej wody i pożywienia. Przebywały na bardzo małym terenie, w prowizorycznych boksach wprost na ziemi. 

Opiekun zwierząt zaprzecza faktom. Ich obecność tłumaczy milością i chęcią pomocy. Przygarniał pieski bo się błąkały - mówi.

Wójt Gminy Siedlce zainterweniował odpowiednie służby. W asyście policji pieski zostały zabrane do schroniska. Tam po odpowiednich zabiegach będą czekały na odpowiedzialnych, nowych właścicieli.

Postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami prowadzi siedlecka policja.

W Żaboklikach odebrano psy właścicielowi (video) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-20 18:46:23

    No brawo brawo redakcjo ! Odebrano ... I owszem. Teraz zdychają po kolei w schronisku gdzie warunki moze ciut lepsze...ale kat ten sam.. Zainteresować sie trzeba co dalej...bo nikt im pkmocy nie udziela...

Dodajesz jako: Zaloguj się