:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Zatrzymana z kontrabandą

Ponad 7,5 tys. paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy skarbowej, zabezpieczyli wczoraj (8.08) podczas wspólnych działań policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą siedleckiej komendy wraz z funkcjonariuszami Służby Celno - Skarbowej w Siedlcach.

Wczoraj (8.08) siedleccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Służby Celno – Skarbowej, zabezpieczyli ponad 7,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Właścicielką kontrabandy okazała się 46 – letnia siedlczanka. Z uzyskanych informacji wynikało, że papierosy trafiały do nielegalnego obrotu na terenie miasta. Zabezpieczony towar pochodził najprawdopodobniej zza wschodniej granicy. W najbliższym czasie kobieta odpowie za przestępstwo skarbowe, a grozić jej za to może m. in. wysoka grzywna.

Starty Skarbu Państwa jakie powstały w wyniku tego nielegalnego procederu wyliczono wstępnie na kwotę ponad 170 tys. złotych.

autor: podinsp. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach.

Zatrzymana z kontrabandą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się