:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C pochmurno z przejaśnieniami

KLONOWA SPA & SPORT Siedlce adres - opinie


Średnia | głosów:


SPA, ODNOWA, MASAŻ, ZUMBA, SQUASH,SAUNA FIŃSKA, SAUNA PAROWA
Klonowa spa & sport

To zupełnie nowe miejsce na polskiej mapie Wellness, zorganizowane i wyposażone z dbałością o wygodę i estetykę - część zapewniająca pielęgnację, odnowę i regenerację skóry i tkanek oraz basen, fitness, siłownia i kinesis.

W czasach, kiedy większość z nas żyje w biegu, kiedy dorośli i dzieci ponoszą zdrowotne koszty naszej cywilizacji, nastawiliśmy się na taki zajęcia i zabiegi, które przywracają komfort życia, przeciwdziałają stresowi i chorobom cywilizacyjnym.

Zupełną nowością na jest centrum rehabilitacji dla dzieci. Tu można zdiagnozować wady postawy u dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat oraz wziąć udział w zajęciach, których celem jest przeciwdziałanie pogłębianiu się nieprawidłowości poprzez działania edukacyjne i korekcyjno - kompensacyjne. Zabiegi odbywają się pod kontrolą doświadczonych lekarzy i terapeutów.

Zajęcia fitness - wspomagają zdrowie, ale dają też radość. Ruszyła Zumba i Dance aerobik, prowadzone przez instruktora-tancerza oraz instruktorkę w sposób autorski i niepowtarzalny. Takie zajęcia to naturalne wyzwolenie endorfin - nasz sposób na więcej szczęścia!

KLONOWA SPA & SPORT adres

  • Adres: 08-110 SIEDLCE, KLONOWA 18
  • Telefon: 602 734 810, 25 633 14 98
  • Faks:
  • Adres e-mail:
  • Strona www:

KLONOWA SPA & SPORT opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.