:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C bezchmurnie

Siedlce- Kurs j. niemieckiego - Praca Niemcy od zaraz!!!

Siedlce- Kurs j. niemieckiego - Praca Niemcy od zaraz!!!

Naucz się języka niemieckiego z Promedica24!
Rozpoczynamy kurs od podstaw -Siedlce! Zapraszamy Opiekunki i Opiekunów, którzy chcieliby razem z nami wyjechać do Niemiec do rozpoczęcia przygody z językiem niemieckim!

Opis kursu:

Kurs Promedica24 prowadzony jest przez profesjonalnego lektora.

Na zajęciach kursanci będą mogli nauczyć się podstawowego słownictwa, związanego z opieką nad osobą starszą. Kurs trwa 40-60 godzin zegarowych, zajęcia odbywają się w grupach 4 - 6 osobowych.

Jeśli masz podstawowe doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chcesz rozpocząć współpracę z Promedica24, zachęcamy do zapisywania się na nasz kurs!

- telefonicznie

- odwiedzając nasz oddział w Siedlcach mieszczący się na

Ul. Czerwonego Krzyża 21

Kontakt:

tel: 502 913 156

Zapraszamy również na nasza stronę internetową, na której zamieszczone są bezpłatne lekcje języka niemieckiego!

https://promedica24.com.pl


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.


Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Dane kontaktowe

502 913 156

Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 21