UWAGA! Dołącz do nowej grupy Siedlce - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie z podróżnikami w Siedlcach – „Trzeba było”


Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach ogłasza organizację spotkania zatytułowanego „Trzeba było”, które ma przybliżyć niezwykłą historię rodziny Kowieskich. Opowieść dotyczy ich czteroletniej podróży dookoła świata, podczas której całkowicie zmienili swoje dotychczasowe życie. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2026 roku i jest skierowane szczególnie do miłośników podróży oraz żeglarstwa. Chętni będą mogli usłyszeć fascynujące relacje z ich morskiej wyprawy.

Maciej i Martyna Kowiescy, wraz z czwórką dzieci, podjęli odważną decyzję o opuszczeniu codzienności, by wyruszyć w rejs marzeń. W ciągu czterech lat żeglowali po światowych oceanach i morzach, pokonując imponującą odległość ponad 40 tysięcy mil morskich. W trakcie podróży odwiedzili ponad 30 krajów, co przyniosło im niezapomniane przeżycia oraz cenne doświadczenia.

Na spotkaniu podróżnicy podzielą się nie tylko sukcesami, ale także trudnościami, z jakimi musieli się zmagać. W planie są opowieści o chwilach zwątpienia i kryzysach, jak również relacje o niezapomnianych przygodach oraz zachwycających miejscach, które odwiedzili. Wydarzenie odbędzie się w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej, dostępnej od ul. Esperanto, a wstęp na spotkanie jest wolny, co pozwoli na swobodny udział wszystkich zainteresowanych tematem podróży i żeglarstwa.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach


Oceń: Spotkanie z podróżnikami w Siedlcach – „Trzeba było”

Średnia ocena:4.79 Liczba ocen:23


Zobacz Także